Blasphemous - PC

Kód: 5172
Neohodnoceno
160 Kč 132,23 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Blasphemous je trestající akční plošinovka, která kombinuje rychle se rozvíjející, kvalifikovaný boj hack-n-lomítkové hry s hlubokým a evokujícím narativním jádrem, dodaným prostřednictvím průzkumu obrovského vesmíru složeného z nelineárních úrovní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Blasphemous - PC

Když se budeš kát, možná dojdeš rozhřešení!

Místní obyvatelstvo země Cvstodia postihla hrozivá kletba v akční plošinové hře s extrémní obtížností Blasphemous.

Hráč nyní musí prozkoumat všechny možné zákoutí tohoto světa, jelikož už mu nic jiného nezbývá. Pomsta se totiž stala jeho každodenním motorem v nekonečném boji s nepřítelem. Ten na hráče bude posílat ty nejbrutálnější příšery, které rozsévají strach, ale i brutální poškození. Naštěstí má i hráč k dispozici šílené bojové pohyby.

Ty bude muset uplatnit téměř pokaždé, co vyřeší nějakou hádanku či například překoná náročné akrobatické překážky. Jednotlivé předměty, které posbírá jak z padlých nepřátel, tak v rozličných lokacích, bude moci patřičně vylepšovat. Vše doprovází úžasná temná pixelová grafika a perfektní soundtrack.

Nech příšery zaplatit dluh!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: