Borderlands: The Pre-Sequel! Season Pass - PC

Kód: 4366
Neohodnoceno
70 Kč 57,85 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

 

Oblíbený Season Pass pro akční hru Borderlands: The Pre-Sequel, Vám zajistí další hratelný obsah, nové postavy, zbraně a nejrůznější výzvy, které budete muset překonávat. Balíček obsahuje čtyři DLC rozšíření za cenu třech a pokud tedy uvažujete o prodloužení zážitku z této hry, tak neváhejte a vydejte se na nová dobrodružství do fantasy světa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Borderlands: The Pre-Sequel! Season Pass - PC

Rozšíření Borderlands The Pre-Sequel Season Pass přináší nový příběhový obsah, brutální zbraně nebo dokonce další postavy. Hráč objeví dvojníka slavného Jacka, prozkoumá The Holodome Onslaught a seznámí se s Lady Hammerlock!

Nové postavy, jejich příběhy a pestré lokace. DLC přináší jedinečnou možnost si zahrát za dvojníka slavného zloducha druhého dílu série Borderlands, a to Handsome Jacka. Své nepřátele bude hráč moct zaujmout šarmantním vzhledem, okouzlujícím vystupováním nebo je zkrátka zastřelí. Další z mnoha příběhů, které rozšíření vypráví je cesta lovců pokladů, kteří se jmenují Axton a Gaige. Ti se vydali do nové arény zvané The Holodome Onslaught za získáním nehynoucí slávy. Jak však později zjistí, čeká je pořádná bitva proti hordám nepřátel! Poslední skvost přichází podobě setkání s chladnou Lady Hammerlock, přezdívá se ji tak nejen kvůli chování, ale také jejím schopnostem. Balíček rovněž obsahuje zvýšení maximálního levelu o deset úrovní!

 

Handsome Jack Doppelganger Pack

Balík Handsome Jack Doppelganger Pack: Hrajte za nejoblíbenějšího psychopatického tyrana v zácviku… nebo alespoň za jeho dubléra. S balíkem Handsome Jack Doppelganger Pack budete moci okouzlit nepřátele svým šviháckým vzhledem a šarmem. Nebo je připravit o řeč vtipnými průpovídkami. Nebo je prostě zastřelit. To je také možnost.

Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack

The Holodome Onslaught Příběh tohoto dodatečného rozšíření začíná ve chvíli, kdy se lovci pokladů Axton a Gaige vydávají do The Holodome Onslaught – nové arény výzev, v nichž hráči bojují proti vlnám úžasných nepřátel a bossů. Zatímco se zkušení lovci pokladů přidávají k ostatním na velitelství Crimson Raiders a seznamují se s nejnovějšími událostmi, hráči se musí střetnout s těmi nejdrsnějšími padouchy a získat tak úžasné nové zbraně, vybavení, hlavy a skiny! Jako bonus obsahuje toto rozšíření také balík Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack, který zvyšuje strop zkušeností postavy o 10 úrovní a umožňuje získat 10 dalších bodů schopností!

Lady Hammerlock the Baroness Pack

Seznamte se se sestrou sira Hammerlocka – vznešenou baronkou Aurelií! Nikdo není tak chladný jako ona. A to doslova, její schopnost „Cold-As-Ice“ totiž způsobuje elpiským padouchům spoustu ledového poškození. Pomocí stromu schopností Contractual Aristocracy také může přeměnit libovolného parťáka na svého sluhu. Tuto šlechtičnu s mrazivým srdcem nic nezastaví!

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, FPS
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: