Borderlands 3 Bounty of Blood - PC

Kód: 5256
Neohodnoceno
380 Kč 314,05 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Dodatek, který vás zavede na zapadnutou planetu jménem Gehenna, kde šerif skromného městečka Vestige vypsal odměnu za dopadení násilného gangu žoldáků Devil Riders. Jedná se pouze o dodatek a je nutné vlastnit základní verzi Borderlands 3 ve službě Steam!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Borderlands 3 Bounty of Blood - PC

Dodatek, který vás zavede na zapadnutou planetu jménem Gehenna, kde šerif skromného městečka Vestige vypsal odměnu za dopadení násilného gangu žoldáků Devil Riders.

Abyste však porazili Devil Riders, budete se muset naučit nové triky, díky kterým budete moct na Gehenně přežít. Domorodé rostliny a experimenty záhadné firmy vám otevírají nové možnosti pro boj i průzkum: poštvěte nepřátele proti jim samým díky Traitorweedu, odteleportujte se na vzdálená místa pomocí Telezapperu a to není vše. Nové nastavitelné vznášedlo Jetbeast funguje jako váš věrný oř. Mezitím vypravěč prozrazuje podrobnosti o vašem frajerském hrdinství.

Popadněte svou šestiranku – nebo jiné fešné zbraně, které vy Vault Hunteři dneska používáte – a dostaňte ty proklaté Devil Riders pod zem

Borderlands 3

Hra Borderlands 3 je originální střílečka s nepřehlédnutelným grafickým stylem, ve kterém vás čeká úplně nové dobrodružství naplněné chaosem.

Jako jeden ze čtvečice nových Vault Hunters si budete muset prorazit cestu skrze nové světy a nepřátele.

V Borderlands 3 můžete hrát buď sami na vlastní pěst nebo online se svými přáteli, setkávat se s šílenými nepřáteli. Při hře sbírejte kořist a chraňte svůj domov před tou nejkrutější galaktickou sektou.

Hra Borderlands 3, stejně jako předchozí díly pochází z dílny věhlasného studia Gearbox a 2K nabídne vzrušující hratelnost, silný příběh, osobité postavy, epické nepřátele a boss fighty a nepřeberné množství zbraní. Dále se můžete těšit na ještě větší a hlavně mnohem bohatší herní svět (v porovnání s Burderlands 1 a 2), posílené RPG prvky a intenzivní zápasy vozidel.

Hlavní rysy Borderlands 3:

  • Akční střílečka z legendární herní série Borderlands s novým dobrodružstvím.
  • Budete jedním ze 4 nových Vault Hunters, každý s jiným propracovanými stromy dovedností, schopností a možností přizpůsobení.
  • Čeká vás náročná cesta skrze nové světy a nepřátele.
  • Hrát můžete buď sami na vlastní pěst nebo po síti se svými přáteli.
  • Ale také se setkávat s šílenými nepřáteli.
  • Při tom sbírejte kořist a chraňte svůj domov před tou nejkrutější galaktickou sektou.
  • Borderlans 3, to je vzrušující hratelnost, silný příběh, osobité postavy, epičtí nepřátele, intenzivní zápasy vozidel a nepřeberné množství zbraní.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, FPS
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: