Call of Duty: Modern Warfare III - Cross-Gen - Xbox One / Series X|S

Kód: 8925
Neohodnoceno
1 459 Kč 1 205,79 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

xboxlive  Xbox One - Aktivace

V přímém pokračování hry Call of Duty: Modern Warfare II stojí kapitán Price a Task Force 141 proti té největší hrozbě. Ultranacionalistický válečný zločinec Vladimir Makarov umocňuje svůj vliv ve světě a nutí Task Force 141 bojovat jako nikdy předtím. Předobjednávka - hra vychází dne 10. 11. 2023.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Call of Duty: Modern Warfare III - Cross-Gen - Xbox One / Series X|S

V přímém pokračování hry Call of Duty: Modern Warfare II stojí kapitán Price a Task Force 141 proti té největší hrozbě. Ultranacionalistický válečný zločinec Vladimir Makarov umocňuje svůj vliv ve světě a nutí Task Force 141 bojovat jako nikdy předtím.

 

Modern Warfare III rovněž vyjde s novými mapami Ground War, které přinesou inovativní herní prostor a epický návrat a rozvoj populárního War Mode, který se poprvé objevil v roce 2017 ve hře Call of Duty: WWII.


 

Přizpůsob se nebo zemři

Souboj znamená rozhodnutí – různé výbavy, různé cesty skrz misi. Kromě charakteristických filmových misí v kampani Call of Duty představuje Modern Warfare 3 otevřené bojové mise, které poskytují větší hráčské volby. Žádné univerzální řešení neexistuje – je na tobě, jestli zvolíš plíživý přístup, anebo se hlasitě vrhneš proti každému nepříteli.


 

Je čas srovnat staré účty a začít nové

Modern Warfare III oslavuje 20. výročí Call of Duty díky té největší kolekci map pro jednoho hráče, která byla kdy naaranžována – včetně oblíbených i zcela nových kousků. Všech 16 původních map z originální hry Modern Warfare 2 (2009) bylo zmodernizováno díky novým režimům a herním funkcím a bude k dispozici v den vydání, zatímco živé sezóny po vydání hry oživí víc než 12 zcela nových základních map 6v6.


 

Zombie ve zcela novém otevřeném světě

Úplně poprvé se spoj s ostatními četami a přežij v boji proti obrovským hordám nemrtvých v té dosud nejnovější mapě pro Call of Duty Zombies. Modern Warfare Zombies (MWZ) vypráví nový příběh o Treyarch Zombies a přináší mise, základní funkce zombií a tajemství, která můžeš odhalit. Připrav se na boj o přežití v otevřeném světě PvE proti několika největším nepřátelům v historii Call of Duty.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Xbox One
Jazyk: Angličtina, Němčina, Španělština, Francouzština, Italština, Portugalština, Ruština, Polština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: