Call Of Duty 5 World at War - PC

Kód: 2225
925 Kč 764,46 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Call of Duty World at War - páté pokračování válečné série Call of Duty. Tentokrát se bude bojovat ve čtyřicátých letech v pacifickém oceánu, takže si hráči zas užijí atmosféru druhé světové války.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Call Of Duty 5 World at War - PC

 

Nově vymezují válku tak, jak jste ji ještě nezažili. V návaznosti na Call of Duty 4®: Modern Warfare engine, Call of Duty: World at War vás ponoří do nejodvážnějších a najchaotickejších bojů druhé světové války, jaké jste kdy zažili. Titul nabízí necenzurovaný zážitek s jedinečnými nepřáteli a bojovou rozmanitost, včetně bojovníků Kamikaze, útoků ze zálohy, poplatků Banzai a chytré taktiky krytí, jakož i výbušnou akci na obrazovce prostřednictvím zcela nové kooperativní kampaně pro čtyři hráče. Návykový konkurenční multiplayer byl také vylepšen o novou akci pěchoty a vozidla, vyšší úroveň limitu, více zbraní a množství nových výhod, map a výzev.
 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: FPS
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: