Capes - PC

Kód: 9673
Novinka
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
Capes - PC
649 Kč 536,36 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

V této tahové strategii proti sobě bojují superhrdinové. Najímejte, trénujte a nasazujte svůj tým hrdinů, abyste získali město zpět z pařátů padouchů, kteří je drží jako rukojmí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Capes - PC


Před dvaceti lety vyhráli superpadouchové.

Podařilo se jim vytvořit dystopické město, ve se rozvíjení super schopností považuje za zločin. Nikomu se nepovedlo je zpomalit. Až doteď.

Capes je tahová strategická hra na superhrdiny, kde sestavujete tým hrdinů a bojujete, abyste získali město zpět.

Hrajte množství kampaní a hlídkových misí, nechte se unášet příběhem, nebo prozkoumejte vedlejší mise, odemkněte více hrdinů, získejte dovednostní body, dokončujte výzvy a zjistěte více o životech svých hrdinů.


Najímejte nové hrdiny s jedinečnými schopnostmi a dovednostmi. Každý hrdina hraje jinak a vyžaduje osobitý přístup ke svým schopnostem a dovednostem.

Když najdete jedinečný herní styl svých hrdinů a naučíte se ho využívat, posílíte jejich sílu v boji, což jim umožní použít jejich speciální vlastnosti.Vzrušující tahový boj s hrdiny, který otestuje vaše strategické dovednosti. Záleží na složení týmu a pozicích, díky čemuž odemknete nové způsoby, jak bojovat s každým typem nepřítele a superpadoucha, kterého na své cestě potkáte.

Boj ve hře Capes nezávisí na náhodných číslech nebo číhání za rohem. Super schopnost není totéž, co nesmrtelnost. Ani zdaleka ne. Vaše rozhodnutí znamenají rozdíl mezi vítězstvím a porážkou.Do každé mise můžete vzít až 4 hrdiny, kteří budou spolupracovat. Každý hrdina získá od svých spolubojovníků jedinečnou dovednost, takže společně mohou své super schopnosti využívat ještě lépe.Zvyšte úroveň svých hrdinů a získejte přístup k novým dovednostem a silným vylepšením.
K odemčení jejich schopností použijte dovednostní body získané splněním cílů a výzev.


Dokončete během misí různé výzvy pro určitého hrdinu, získejte bonusové dovednostní body a odemkněte volitelné mise, díky kterým se dozvíte další podrobnosti ze života svých hrdinů.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam
Jazyk: Angličtina, Němčina, Ruština, Španělština, Polština, Japonština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: