Cities Skylines - Airports - PC

Kód: 5916
175 Kč 144,63 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

V novém obsahu pro Cities: Skylines budete budovat globální dopravní uzel pro letecké spojení. K tomu vám pomůže široké možnosti aktiv, které na toto budování můžete využít. Budujte nové terminály až po vlastní letecké společnosti, které následně budou moci použít letiště bez poplatků. Jde o důležité spojení pro cestovní ruch, průmysl a celkově veřejnou dopravu. Je potřeba naplánovat svou strategií cenové nabídky. Ve hře si vyzkoušíte manažérské dovednosti. Pusťte se tedy do navrhování. Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Cities Skylines v platformě Steam!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cities Skylines - Airports - PC

Rozšíření Letiště vám umožňuje budovat vlastní letištní plochy, nastavovat brány a propojovat je prostřednictvím sítí vestibulů. Navrhněte si svá vysněná letiště, od malých letišť až po velké mezinárodní uzly.

V novém obsahu pro Cities: Skylines budete budovat globální dopravní uzel pro letecké spojení. K tomu vám pomůže široké možnosti aktiv, které na toto budování můžete využít. Budujte nové terminály až po vlastní letecké společnosti, které následně budou moci použít letiště bez poplatků. Jde o důležité spojení pro cestovní ruch, průmysl a celkově veřejnou dopravu. Je potřeba naplánovat svou strategií cenové nabídky. Ve hře si vyzkoušíte manažérské dovednosti. Pusťte se tedy do navrhování. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Simulátory, Strategie
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: