Conan Chop Chop - PC

Kód: 6168
79 Kč 65,29 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Conan Chop Chop je nejepičtější a nejrealističtější hra s panáčkem, která se kdy odehrávala ve světě barbara Conana. Objevte nádherně divoký svět plný epických soubojů s bossy, nebezpečných dungeonů a nekonečného množství kombinací kořisti a předmětů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Conan Chop Chop - PC

3 hlavní důvody, proč hrát Conan Chop Chop PC

 1. Získejte nové dovednosti, když se vydáte do vzdálených končin světa, kde budete drancovat magická kouzla, zbraně a brnění.
 2. Experimentujte s různými kombinacemi předmětů, abyste objevili potenciálně přemožitelné schopnosti a nové způsoby hraní.
 3. Objevte nové obchody, výzvy a poklady při každém hraní.

O počítači Conan Chop Chop

 • Vstupte do Wrath-a-Thonu, ďábelské výzvy vytvořené zlým čarodějem Thoth-Amonem, aby uvěznil hrdiny Hyborie. Rozdrťte, zabíjejte a mrzačte své nepřátele pomocí arzenálu divokých zbraní, zatímco se vy a vaši přátelé utkáváte s přisluhovači zla. Upgradujte svou vesnici, upgradujte své dovednosti a upgradujte sebe (vážně, tato hra z vás udělá lepšího člověka).
 • Conan Chop Chop je nejepičtější a nejrealističtější hra s panáčkem, která se kdy odehrávala ve světě barbara Conana. Objevte nádherně divoký svět plný epických soubojů s bossy, nebezpečných dungeonů a nekonečného množství kombinací kořisti a předmětů.
 • I když se můžete rozhodnout zachránit svět sólo, Conan Chop Chop skutečně vloží párty do „party hry“, když vstoupíte do jejího chaosu pro více hráčů. Díky online kooperaci pro 1-4 hráče a gaučové kooperaci si můžete vybrat, zda budete hrát sami, s přáteli nebo náhodnými lidmi, když zachraňujete svět před zatracením.
 • Chcete se dostat zblízka a osobně nebo střílet své protivníky z dálky? Vyberte si z hereckého obsazení skládajícího se z nejslavnějších hrdinů v Hyborii, od Conana s mečem až po Bêlita ohýbajícího luk. Sekej, střílej nebo jednoduše rozstřílejte své nepřátele na malé kousky.
 • Ve hře Conan Chop Chop, co vás zabije, vás také posílí. Využijte zkušenosti, které získáte z každého běhu, k odemknutí výhod a schopností specifických pro postavu k dobývání nepřátel, kteří vás porazili.
 • Získejte nové dovednosti, když se vydáte do vzdálených končin světa, kde budete drancovat magická kouzla, zbraně a brnění. Experimentujte s různými kombinacemi předmětů, abyste objevili potenciálně přemožitelné schopnosti a nové způsoby hraní.
 • Žádné dva běhy přes Conan Chop Chop nejsou stejné, díky procedurálně generovaným mapám a rozvržení dungeonů. Objevte nové obchody, výzvy a poklady při každém hraní.
 • Otestujte svou sílu proti jedinečným bossům dungeonů, jako jsou The Giant Sand Worm of Koth a The Frost Giant of Vanaheim. Někteří bossové se mohou dokonce toulat divočinou a střežit zlaté truhly, mocné artefakty a další bohatství.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: