Construction Machines Simulator - Nintendo Switch

Kód: 8378
259 Kč 214,05 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Nintendo aktivace : https://ec.nintendo.com/redeem

Staňte se šéfem stavební firmy a pusťte se do bourání starých domů, terénních úprav, vylévání betonových základů a stavění nových projektů. Ovládněte řadu stavebních strojů - silných tahačů, hladových bagrů, obřích jeřábů a dalších. Bojujte o zakázky, vydělávejte peníze a neustále rozšiřujte svou společnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Construction Machines Simulator - Nintendo Switch

Realistická simulace řízení těžkých stavebních strojů, kde hráči mohou převzít kontrolu nad řadou nejvýkonnějších a nejoblíbenějších stavebních strojů, jako jsou bagry, jeřáby, nakladače a další. Hráči budou moci pracovat na různých stavebních projektech a splnit náročné úkoly jako vykopání základů budov, přesunutí těžkých břemen nebo demolice starých budov. Hra nabízí velmi detailní a realistickou fyziku strojů, což umožňuje hráčům přesně řídit každý pohyb stroje a zlepšovat své schopnosti. S působivými vizuálními efekty, včetně skutečného prostředí stavebních projektů a realistického zvuku, nabízí Construction Machines Simulator hráčům úžasný zážitek z řízení těžkých stavebních strojů.

Construction Machines SIM: Bridges, buildings and constructor trucks  simulator on Steam

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nintendo Switch
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Nintendo Switch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: