Corel AfterShot Pro 3

Kód: 7126
Neohodnoceno
427 Kč 352,89 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Software PaintShop Pro X7 nabízí grafické řešení pro editaci fotografií a kreativního designu. Pomocí software najdete snadný způsob, jak obohatit fotografie, vytvořit grafiku a editovat obrázky. Každá fotografie bude lepší díky jejímu snadnému editování pomocí nástrojů a nových efektů v PaintShop Pro.Díky PaintShop Pro X7 budete moci zpracovávat nejrůznější grafické projekty od základu. Skvělé nástroje, vylepšené uživatelské rozhraní, kompatibilita souborů a kvalitní obsah Vám pomohou s vytvářením grafiky profesionálním způsobem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Corel AfterShot Pro 3


Jednoduchá správa fotografií

Jednoduchá správa fotografií

Řaďte, organizujte a prohlížejte všechny své fotografie na jednom místě, rychle a snadno díky flexibilním možnostem správy souborů – bez nutnosti importu.

Ultra rychlý pracovní postup

Ultra rychlý pracovní postup

Zažijte výrazně rychlejší načítání, výběr, úpravy a výstup s nejrychlejším softwarem pro převod RAW na světě, který nabízí výkon, který je až 4x rychlejší než Adobe Lightroom .

Výkonné dávkové zpracování

Výkonné dávkové zpracování

Upravte a zdokonalte jednu nebo tisíce fotografií pomocí výkonných ovládacích prvků dávkového zpracování a předvoleb, které vám umožní rychle získat to nejlepší z každého obrázku.

 

Odešlete své fotografie z AfterShot do Photoshopu jediným kliknutím

Přeskočte import

AfterShot Pro se dobře integruje s Photoshopem. S AfterShot Pro jako procesorem dávkových fotografií a správcem obrázků můžete rychle zpracovávat své fotografie RAW. Poté, až budete připraveni na podrobnější úpravy, jednoduše klikněte na tlačítko „Upravit pomocí externího editoru“ a exportujte ve formátu TIF přímo do PhotoShopu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: