Corel Painter Essentials 5

Kód: 7135
228 Kč 188,43 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Corel Painter Essentials 5 je software pro tvorbu a úpravu obrázků či fotek. Poskytuje zjednodušenou verzi Corel Painter, která nabízí řadu štětců a nástrojů pro malování a kreslení. S uživatelsky přívětivým rozhraním a přizpůsobitelným plátnem mohou uživatelé vytvářet přirozeně vypadající malby a skici s realistickými texturami a efekty. Kromě toho nabízí uživatelům řadu výukových programů a zdrojů pro zlepšení jejich dovedností a technik. Ať už začínáte nebo chcete zlepšit své dovednosti, Corel Painter Essentials 5 je skvělou volbou pro vaše potřeby v oblasti digitálního umění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Corel Painter Essentials 5

Rozšiřte své umělecké schopnosti s Corel Painter Essentials 5 Digital Art Suite pro PC a Mac.

Načrtněte, nakreslete nebo malujte a vytvořte úžasné umění na jakékoli úrovni dovedností, ať už od nuly nebo existující fotografie. Štětec a další umělecké nástroje věrně napodobují skutečnou olejovou barvu, křídu, uhel, akvarel a další média s technologií RealBristle společnosti Corel. Převeďte fotografie na obrazy jediným kliknutím nebo použijte štětec podle svého výběru k přizpůsobení svého výtvoru. Nativní 64bitová podpora zajišťuje, že zde najdete všechny základní nástroje, které potřebujete pro svůj individuální pracovní postup.

  • Načrtněte, nakreslete nebo malujte a vytvořte úžasné umění na jakékoli úrovni dovedností, ať už od nuly nebo existující fotografie
  • Štětec a další umělecké nástroje věrně napodobují olejové barvy, křídu, dřevěné uhlí, akvarel a další média s technologií RealBristle společnosti Corel.
  • Převeďte fotografie na obrazy jediným kliknutím nebo použijte štětec podle svého výběru k přizpůsobení svého výtvoru
  • Nativní 64bitová podpora zajišťuje, že najdete všechny základní nástroje, které potřebujete pro svůj individuální pracovní postup
  • Podpora tabletu Wacom a rozhraní pro mobilní malování 2 v 1 vám dávají flexibilitu k organickému vytváření vašich prací na cestách s jemným doladěním pomocí vstupu z klávesnice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: