Corel PaintShop Pro X7

Kód: 7124
Neohodnoceno
562 Kč 464,46 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Software PaintShop Pro X7 nabízí grafické řešení pro editaci fotografií a kreativního designu. Pomocí software najdete snadný způsob, jak obohatit fotografie, vytvořit grafiku a editovat obrázky. Každá fotografie bude lepší díky jejímu snadnému editování pomocí nástrojů a nových efektů v PaintShop Pro.Díky PaintShop Pro X7 budete moci zpracovávat nejrůznější grafické projekty od základu. Skvělé nástroje, vylepšené uživatelské rozhraní, kompatibilita souborů a kvalitní obsah Vám pomohou s vytvářením grafiky profesionálním způsobem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Corel PaintShop Pro X7


Cenově dostupné řešení pro úpravu fotografií a digitální design typu vše v jednom

Vytvořte si dokonalou fotografii pomocí Corel PaintShop Pro X7. Bezproblémově odstraňte nežádoucí prvky z fotografií pomocí nové funkce Magic Fill. Vylepšete své fotografie během okamžiku pomocí oblíbených štětců, které jsou o 30 % rychlejší. Popusťte uzdu své kreativitě s novými nástroji pro řezání textu a tvarů a také s extrémně snadno použitelnými nástroji pro výběr barvy. Společné efekty byly přepracovány pro intuitivnější úpravy a zjednodušený výběr projektu vám umožní začít rychleji. Učte se s vestavěnými školicími nástroji, jako je oceňované výukové centrum a nové výukové videoprogramy během používání programu. Díky možnostem úprav RAW, pokročilému pracovnímu postupu vrstvy,

Spravujte, přizpůsobujte a upravujte!

PaintShop Pro X7 poskytuje všechny nástroje pro úpravu fotografií, které potřebujete k vytváření nezapomenutelných fotografií a designových projektů. Pracovní plocha rozdělená do tří kroků obsahuje všechny nástroje, které potřebujete k úpravě obrázků: Uspořádat: Vyhledávejte, prohlížejte, označujte, hodnoťte a organizujte všechny své obrázky rychle a snadno. Upravit: Rychle upravte své fotografie pomocí působivých a snadno použitelných funkcí, jako jsou chytré nástroje pro úpravu fotografií a make-up. Úpravy: Používejte profesionální nástroje, jako jsou textové, malířské a kreslicí nástroje a vrstvy pro úpravu obrázků, kompozici obrázků a grafický design – za výrazně nižší cenu než předplacené programy.


Funkce magické výplně
Bezproblémově odstraňte objekty pomocí nové funkce Magic Fill

PaintShop Pro X7 nabízí výkonné a editační nástroje na profesionální úrovni, které vás ohromí. Nová funkce Magic Fill umožňuje výkonné úpravy s ohledem na obsah. Lze jej použít se všemi nástroji pro výběr. Můžete jej použít k vymazání nechtěné oblasti na fotografii a její bezproblémové nahrazení obsahem, který odpovídá pozadí – i když má texturu nebo variace. Nová funkce Smart Edge také využívá technologii zaměřenou na obsah a zajišťuje, že při malování a kreslení kolem objektů nebudete malovat přes čáry.

Pracovní postup vrstev

PaintShop Pro X7 ještě více usnadňuje používání vrstev. Nyní je možné přetahovat vrstvy z jednoho obrázku do druhého a pouštět je do palety vrstev.


Řezání s textem a tvary

Vytvořte fotografický objekt oříznutím podkladové fotografie nebo obrázku pomocí textu nebo tvaru. Během okamžiku budete mít fotografický objekt (nový soubor) s průhledným pozadím, který můžete přetáhnout nebo vložit do jiného obrázku jako vrstvu.

 
Paleta barevných materiálů

Přepracovaná paleta materiálů a výběr barev vám pomohou rychle najít barvy, textury a vzory, které chcete. Snadno naberte požadované barvy pomocí kapátka a vytvořte si vlastní palety, abyste měli přehled o svých oblíbených kombinacích.

 

Uživatelsky přívětivý design

Díky 64bitovému výkonu vám PaintShop Pro X7 umožní vytvořit perfektní fotografii ještě rychleji. Díky tomu získáte skvělé výsledky mnohem rychleji, ale také vám umožní otevřít a upravit větší počet velkých souborů současně. Kromě toho těžíte ze zvýšeného výkonu a optimalizované správy paměti.

Rychlý náhled pro okamžité efekty

Účinek okamžitých efektů lze rychleji zkontrolovat v novém okně náhledu. Jediným kliknutím můžete zkontrolovat výsledky před jejich použitím na obrázek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: