Corel VideoStudio Ultimate 2023

Kód: 9603
1 799 Kč 1 486,78 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Edice Ultimate obsahuje pokročilé nástroje pro úpravu videa: Mask Creator, Split Screen Templates Creator a GIF Creator k dosažení filmových efektů atd. Vytvářejte GIFy, ale ne dříve, než využijete exkluzivní prémiové efekty Ultimate a pokročilé editační nástroje, jako je maskování videa, barevné třídění, dynamické šablony rozdělené obrazovky a nové indexování obličejů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Corel VideoStudio Ultimate 2023 

VideoStudio Ultimate 2023
Proměňte nejlepší životní okamžiky a zážitky ve skvělé filmy s Corel VideoStudio Ultimate 2023, zábavným a intuitivním editorem videa plným pokročilých nástrojů a prvotřídních efektů. Od vlastních titulků a přechodů až po exkluzivní nástroje, jako je Průvodce maskami, Gradace barev a Editor 3D titulků, je navržena celá paleta užitečných funkcí, které vám pomohou vytvořit ta nejlepší videa!
Žijte život. Vytvářejte filmy.

Zachyťte ty nejlepší okamžiky
Importujte vlastní klipy, nahrávejte snímky obrazovky nebo nahrávejte videa z více kamer pomocí vestavěných nástrojů a vytvářejte ty nejúchvatnější produkce! S aplikací VideoStudio MultiCam Capture 2.0 Lite můžete zachytit video z webové kamery a zároveň nahrávat obrazovku nebo nahrávat dvě obrazovky současně. Nahrávejte video a zvuk jedním kliknutím a poté plynule upravujte pomocí střihu z více kamer. Vytvářejte poutavá videa z více perspektiv pomocí jednoho snadno použitelného nahrávacího softwaru.

Zvládněte základní úpravy
během okamžikuOd nástrojů pro stříhání, jako jsou Slide a Sl i p, až po nástroje pro snadný výběr, kreativní filtry a korekci objektivu, poskytuje VideoStudio základní sadu nástrojů pro úpravy, s nimiž zvládnete téměř každý základní úkol. Prozkoumejte možnosti úprav na časové ose přetažením - stříhejte, ořezávejte, měňte velikost, měňte poměr stran a opravujte nedokonalosti - to vše pro přeměnu natočeného materiálu na vybroušené záběry. Ušetřete čas a začněte rychle pracovat na projektech díky okamžitým šablonám projektů, s nimiž během několika minut vytvoříte oblíbené styly videa a použijete inspirativní témata, jako jsou narozeniny, svatby, dobrodružství na cestách a další!

Postupte na vyšší úroveň s nástrojem Mask Creator (ULTIMATE EXCLUSIVE)
Překročte rámec základních úprav s nástrojem Mask Creator, pokročilým nástrojem určeným pro vše od rychlých oprav až po vylepšení na úrovni Hollywoodu. Maskování videa poskytuje možnost nahradit běžné obrazovky, aplikovat efekty pouze na maskované oblasti, klonovat a překrývat objekty, odstraňovat rušivé prvky z klipů, odhalovat text a mnoho dalšího - to vše pro dosažení skutečně pozoruhodných proměn.

Nastavte náladu s gradací barev (ULTIMATE EXCLUSIVE )
Vneste do každé scény jedinečnou atmosféru s plnou barevnou gradací, výkonným nástrojem Ultimate pro barevné metamorfózy. Snadno měňte barvy a přizpůsobujte změny pomocí různých videorozsahů a barevných koleček. Využijte funkce korekce barev, jako je možnost rozjasnění krajiny a zavedení akcentních barev. Zvyšte jas svých návrhů. Experimentujte s profily LUT a vytvořte znovu svá oblíbená barevná schémata. Bavte se a hrajte si s barvami, abyste vylepšili atmosféru jakékoli produkce.

Experimentujte s prémiovými efekty (ULTIMATE EXCLUSIVE)
Posuňte své projekty do filmových výšin díky kolekci prémiových efektů od špiček v oboru. Vylepšete své záběry jedinečným způsobem a zvyšte zajímavost pomocí optimalizovaných balíčků efektů NewBlueFX a stovek efektů VitaScene od společnosti proDAD. Provádějte úpravy roztřesených ručních záběrů v reálném čase pomocí vylepšeného nástroje pro stabilizaci videa Mercalli od společnosti proDAD. Užijte si exkluzivní prémiové efekty v hodnotě stovek dolarů ve VideoStudiu Ultimate jen za pár dolarů navíc oproti verzi Pro.

Užijte si čas se zábavnými funkcemi
Kreativita nikdy nekončí - vylepšete své vyprávění a vneste do svých samolepek trochu zábavy pomocí animovaných AR samolepek, grafických prvků a překryvů, různých textur, gradientů a odrazů. Dokonce můžete vytvářet jedinečné soubory GIF převedením krátkých útržků videa do smyčkového klipu. Zařiďte, aby všichni ve videu vypadali co nejlépe, pomocí efektů obličeje. Buďte módní s nástrojem Průvodce malováním, který zachycuje tahy štětcem při malování a pak tyto animované kresby přidává do videí - od obličejů po mapy tras a další. Prozkoumejte vše, co VideoStudio nabízí, a vytvořte svá videa jedinečná.

Vytvářejte titulky podle svých představ Zd ramatizujte
svá videa pomocí úvodního titulku a titulků na obrazovce, které upozorní na důležité scény, a to vše pomocí úpravy titulků. Pohrajte si s písmy a barvami titulků tak, aby odpovídaly stylu a tónu vašeho filmu. Animujte výběr titulků podle toho, jak se pohybují po obrazovce, nebo určete jedinečný pohyb pro každou součást titulku - kreativnímu provedení se meze nekladou. Posuňte se na vyšší úroveň díky exkluzivním možnostem titulků Ultimate - vytvářejte animované 3D titulky pomocí nástroje Newblue Titler Pro, transformujte titulky do realistického rukopisu na obrazovce nebo použijte animované efekty pera pomocí nástroje ProDAD Rotopen. Ušetřete čas při tvorbě titulků pomocí nástroje Speech to Text converter, který je navržen tak, aby tvorba titulků byla rychlá a snadná. Použijte vestavěné předvolby titulků nebo si vytvořte vlastní jedinečné titulky, které můžete uložit a znovu použít v budoucích projektech.

Vytvářejte plynulejší výsledky pomocí
Zjednodušte vyprávění videí pomocí nejrůznějších jedinečných přechodů. Místo ostrých střihů videa použijte přechody Fade to Black, Crossfade, Dissolve nebo stírání s různými úhly a tvary, které dodají videu atraktivitu. Přejděte na další úroveň a odemkněte kreativní přizpůsobení pomocí přechodů s rozmazáním pohybu kamery a také nových přechodů s okamžitou změnou barvy, paralaxou nebo efektem rozdělení - každý z nich přispívá k modernější estetice videa. Napodobujte působivé přechody z oblíbených filmů, vytvářejte takové, které spojují scény dohromady, upravte je tak, aby vypadaly přirozeněji nebo dramatičtěji - je jen na vás, jak nejlépe přidáte efekt do svých záběrů a jak budou vypadat úžasně.

Přidejte pohyb a dynamiku
Vyvolejte dramatičnost vyprávění pomocí efektů pohybu a rychlosti.

  • Pomocí jedné z nejoblíbenějších funkcí aplikace VideoStudio nazvané Úprava pohybu můžete přidat pohyb objektům, tvarům, titulkům a překryvům ve videu a upravit je po dráze velikosti, polohy, natočení, stínů a dalších parametrů pomocí flexibilních ovládacích prvků klíčových snímků. Je to dokonalý způsob, jak vytvořit hravý efekt a umocnit příběh filmu.
  • Pohrajte si s rychlostí transformace a vneste do filmu efekty zrychleného a zpomaleného pohybu nebo zvýrazněte kritické okamžiky pomocí funkce Pan a Zoom, aby se diváci mohli soustředit na děj.

Využijte inteligentní nástroje založené na umělé inteligenci

  • Ušetřete čas díky funkci Indexování obličejů založené na umělé inteligenci, která analyzuje video pomocí rozpoznávání obličejů a automaticky identifikuje a extrahuje záběry pro každou osobu ve videu. Díky této ultimátní funkci není nutné ručně procházet hodiny videoobsahu a vybírat scény s konkrétními osobami - funkce Face Indexing to udělá rychle a snadno za vás.
  • Přeměňte svá média na působivé prezentace a videa během několika minut experimentováním s několika nástroji pro tvorbu prezentací, včetně role zvýraznění založené na umělé inteligenci, která automaticky vybírá nejlepší záběry a klipy a vyhýbá se těm s nedokonalostmi.

Ukažte více perspektiv Expres
se z každého úhlu!

  • Snadno slučujte, synchronizujte a upravujte záběry z více kamer a poté si při přehrávání videa vyberte úhel, ze kterého chcete video zobrazit, abyste zaujali své publikum. Zaujměte prezentací nejlepších perspektiv najednou pomocí efektů obraz v obraze a dále upravujte na časové ose kombinací až 6 úhlů.
  • V aplikaci Ultimate můžete vytvářet vestavěné šablony nebo vytvářet nové šablony s rozdělenou obrazovkou a dále kombinovat více videí a grafiky na obrazovce.
  • Ponořte se do kompletní sady nástrojů pro úpravu 360° videa, které můžete stříhat, vylepšovat, přidávat titulky nebo hudbu a upravovat 360° video na časové ose. Poskytněte divákům jedinečnou perspektivu tím, že budete ovládat úhel 360° videa. Přidejte zábavné momenty pomocí efektů Drobná planeta a Králičí nora (sférická panoramata) se snadným natáčením kontur.

Ovládněte zvuk
Podpořte své vizuální efekty jedinečnou zvukovou stopou! Importujte vlastní hudbu nebo si vyberte skladbu z naší bezplatné hudební knihovny Scorefitter (v této nové verzi produktu je k dispozici více než 500 dalších skladeb), která se automaticky přizpůsobí délce klipu. Přímo na časové ose lze snadno upravovat, ztlumovat a překrývat zvuk a rychle vyrovnávat úrovně zvuku. Spolehněte se na vestavěnou funkci Audio Ducking pro detekci vyprávění a vyčištění šumu v pozadí, aby vaše hlasy zněly jasně a zřetelně. Použijte vlastní vyprávění pomocí vestavěných nástrojů pro namluvení a přidejte titulky k videu. Pomocí nově přidaných zvukových pokynů můžete svůj film sladit s rytmy hudby. Udělejte ze svého videa takund to nejlepší!

Snadno exportujte a sdílejte
Okamžitě využijte výrazně zvýšenou rychlost vykreslování ve VideoStudiu 2023 s optimalizovaným hardwarovým výkonem. VideoStudio i nadále drží krok s nejnovějšími formáty, aby byla zachována podpora všech populárních typů mediálních souborů a zařízení. Až bude vaše video připraveno ke sdílení, převeďte jej do jednoho z mnoha oblíbených formátů, abyste si jej mohli prohlédnout na svém oblíbeném zařízení, nahrát na YouTube nebo vypálit na DVD s více než 100 možnostmi vlastního menu.

Prozkoumejte naši knihovnu výukových materiálů a zdokonalte své dovednosti
Učte se za pochodu a vytvářejte působivá videa od samého začátku díky širokému výběru výukových materiálů, které jsou k dispozici v našem online centru Discovery Centre, a také díky bohatému bezplatnému obsahu a výukovým materiálům v části Welcome v produktu . Naše rozsáhlá knihovna výukových materiálů nabízí tipy a triky pro úpravy a inspiraci pro tvorbu pro všechny od začátečníků až po pokročilé uživatele. Pro recenzenty i uživatele je VideoStudio vynikajícím výchozím bodem pro výuku základních technik střihu videa. Zakoupením získáte desetidenní přístup k videonávodům, obsahu a dalším informacím od našich přátel z webu StudioBacklot.tv. Intuitivní nástroje a vzdělávací zdroje prokazatelně pomáhají rozvíjet dovednosti, takže každé nové video je lepší než to předchozí!

Vytvářejte video výzvy, záznamy herních obrazovek, instruktážní videa, demoverze produktů, rozbalovací klipy, prezentace a další, abyste zaujali a rozšířili své publikum. VideoStudio Ultimate 2023 je snadno naučitelný a zábavný software pro střih videa , který vám poskytne nástroje potřebné k vytvoření působivých výsledků - od pořizování až po střih.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: