CorelDraw Essentials 2021

Kód: 7098
Akce
1 659 Kč 1 371,07 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (4 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Pokud jste začínajícím návrhářem, tento hodnotný software pro vektorové ilustrace je ideální řešení pro snadné vytváření plakátů, přání, karet, kalendářů a mnoho dalšího s naprostou jistotou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CorelDRAW Essentials 2021 

V CorelDRAW Essentials 2021 vytvoříte ilustrace do knih, plakáty, kartičky, obrázky na sociální sítě a mnoho dalšího. Tento grafický program ve vás svými nabízenými funkcemi zaručeně podnítí kreativitu. Zkušení ilustrátoři budou příjemně potěšeni jeho jednoduchým použitím.

  • pro převod nápadů k životu
  • jednoduchá sazba
  • snadné vektorové ilustrace
  • úprava fotografií
  • převod rastrové grafiky na vektorovou
  • zahrnuje CorelDRAW Essentials a Corel PHOTO PAINT Essentials

 

 

Jednoduchý grafický design s CorelDRAW Essentials 2021

Převeďte své nápady a projekty do elektronické podoby s použitím tohoto grafického programu pro vektorové ilustrace. Přidejte vlastní designové prvky jen na jeden jediný klik. Vše je velmi jednoduché, v softwaru jsou obsažené také nápovědy, které vám pomohou při prvních krůčcích.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Vytvářejte třeba i příspěvky na sociální sítě

Formát obrázku si nastavíte přesně tak, jak potřebujete. Díky použití pravítek a mřížky dokážete vše na obrázku uspořádat naprosto precizně, aby výsledek lahodil oku. Samozřejmě je možné přidat také typografické prvky s různými efekty, aby byl výsledek neotřelý.

Dokonalé barvy a dokonalý výsledek

Na objekty je možné jednoduše aplikovat různé barvy výplně, obrysu, měnit jejich transparentnost, nastavit jim jako pozadí nějaký vzorek, gradient a mnoho dalšího. I výběr výsledných formátů je bohatý. Výsledkem vaší práce může být BMP, PNG, JPG, HEIF či GIF.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Převádějte rastrovou grafiku na vektorovou

Díky nástroji QuickTrace jste schopní rychle, pouhým jediným kliknutím, převést rastrovou grafiku na vektorovou. Pak ji můžete používat v ilustracích, při sazbě, tvorbě plakátů nebo příspěvků na sociální sítě. Fantazii se meze nekladou, tento nástroj podnítí vaši kreativitu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Upravujte fotografie

Součástí je také aplikace Corel PHOTO-PAINT, díky které můžete vylepšovat a retušovat své fotografie. V aplikaci lze samozřejmě pracovat s vrstvami.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Klíčové vlastnosti

Grafický software pro ilustrace. Vynikající výbava pro začínající i pokročilé ilustrátory se spoustou ještě modernějších funkcí. Pomůže vám zrealizovat veškeré vaše nápady jednoduše a stylově. Pro platformu Windows, zahrnuje aplikace CorelDRAW Essentials a Corel PHOTO PAINT Essentials.

Doplňkové parametry

Kategorie: Grafické aplikace
Typ licence: Trvalá
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: