Crash Bandicoot N.Sane Trilogy - Xbox One

Kód: 628
Neohodnoceno
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné (2 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

xboxlive  Xbox One - Aktivace

Crash Bandicoot N Sane Trilogy nabízí 3 remasterované legendární tituly v okouzlující HD grafice. Hrdina Crash společně se svými kamarády bude zachraňovat svět a jeho obyvatele před mnoha zloduchy, kteří chtějí získat energii, která jim poskytne nadpřirozenou moc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy
 
Snad každý, kdo vlastnil Playstation 1 nebo se jen zajímal o videohry už v 90. letech, musí znát statečného vačnatce Crashe Bandicoota a jeho sestřičku Coco. Tyto postavy se objevily ve třech dílech světoznámé herní trilogie, jež se stala naprostým bestsellerem ve své kategorii a řadu let inspirovala herní vývojáře. Jejich zábavnému a chytlavému příběhu se vývojáři rozhodli udělat remaster, který milovníkům původní série i novým hráčům umožní prožít nevšední dobrodružství v moderním provedení.
 

 

Poutavý příběh

Ve všech dílech této přepracované trilogie byl záměrně ponechán totožný příběh jako v původní sérii, protože právě tento chytlavý příběh si získal miliony obdivovatelů. Tvůrci remasteru se dokonce snažili zachovat i vesměs stejný vzhled jednotlivých misí. Kdo by si však myslel, že pouze zkopírovali původní textury a dodali jim pouze moderní nádech, ten by se mýlil. Vývojáři totiž vytvořili kompletně nový herní engine, který skvěle kopíruje vzhled původní hry.
Poutavý příběh
 

Upravené ovládání

Přestože se hra snaží působit totožně, některé úpravy - např. ovládání. - byly nevyhnutelné. Jelikož původní hra vznikala v době, kdy 3D grafika byla ještě v plenkách, často se bylo možné setkat s místy, která působila nepřehledně a byla důvodem mnoha nepříjemných opakování. Posun kamery nebo nové rozložení ovládacích prvků je tak něco, co se od remasteru vesměs očekávalo.
Upravené ovládání

Všechno v jednom

Všechny tři díly série naleznete v jediné hře. Ve všech úrovních jsou nově k dispozici časové zkoušky, které vám nejednou pocuchají nervy.
Všechno v jednom
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: Arkády
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Xbox One

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: