Crime Boss: Rockay City - PC

Kód: 8132
Neohodnoceno
410 Kč 338,84 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

epic_games Epic Games - Aktivace

Rockay City. Rozkvétající metropole, kde se napětí táhne od písečné zátoky až k mrakodrapům. Ale za tímto leskem zuří nelítostná bojová vřava...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crime Boss: Rockay City - PC

Po smrti předchozího bosse zločinu vznikla volná pozice pro nového krále Rockay City - ale nejsi jediný, kdo se o trůn snaží. Vyber si svou partu podle jejich schopností a znalostí a vykonávej odvážné mise s nadějí, že odejdeš s penězi, územím a nakonec s korunou.

Ujisti se, že jsi připojen

Rockay City nejenom vypadá a cítí se jako v 90. letech, ale najdeš tam i pár známých tváří. Od charismatického Travise Bakera (Michael Madsen) a jeho týmu plánovačů a řídících (Michael Rooker, Kim Basinger, Danny Glover a Damion Poitier), po rivalizující gangsterské bosse (Danny Trejo a Vanilla Ice) a spravedlivého šerifa Norrisa (Chuck Norris): nejde o to, co víš, ale koho znáš.

 

Nejlepší pomsta je obrovský úspěch

To nejsou jen bezjmenní darebáci - to jsou skuteční lidé s velkými problémy. Zjisti, jak se Cracker, Jupiter, Wiz a parta dostali do Rockay City a pomoz jim při plnění různých úkolů, aby se dostali zpět na vrchol. Každý příběh se skládá z několika misí, což ti umožní plně prožít jejich život zločinců.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, FPS, Kooperativní
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Epic Games

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: