Crusader Kings 3 Tours & Tournaments - PC

Kód: 8606
Rozšíření
Neohodnoceno
669 Kč 552,89 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Získejte kontrolu nad svým panováním a zažijte středověké dobrodružství plné rytířských turnajů a nebezpečných výprav v PC hře Crusader Kings III: Výpravy a turnaje. Staňte se hostitelem Velkých aktivit a objevujte svou říši do nejmenších detailů. Připravte se na zkoušky a útrapy, které tento odvážný středověký svět přináší. Vytvořte si svůj vlastní epický příběh s tímto rozšířením, které nabízí propracované svatby, rytíře a osvěžující vyprávění. Stáhněte si Crusader Kings III: Výpravy a turnaje a vstupte do světa plného dobrodružství!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crusader Kings 3 Tours & Tournaments - PC

Tento balíček umožňuje hráčům pořádat turnaje a další události s různými disciplínami, včetně lukostřelby, bojových soutěží a dalších sportovních aktivit. Hráči mohou také pozvat rytíře a šlechtice z celého království, aby se zúčastnili těchto událostí a soutěžili o ceny a výhody.

Crusader Kings III: Tours & Tournaments ve službě Steam

Kromě zábavy a sportovních aktivit má expanzní balíček Tours & Tournaments také politické a strategické prvky. Hráči mohou využít turnajů a dalších akcí k posílení svého vlivu v království a získání výhod v bojích a v diplomatických jednáních. To zahrnuje i možnost uzavírat spojenectví a sňatky prostřednictvím turnajů.

Buy Crusader Kings III: Tours & Tournaments Steam

Tento expanzní balíček také přidává nové funkce a vylepšení pro vztahy mezi hráčem a jeho rytíři a vazaly. Hráči mohou upravovat vzhled svých rytířů a vazalů, poskytovat jim výhody a odměny, a navázat s nimi pevné vazby, což může posílit celkovou stabilitu a sílu hráčova království.

Crusader Kings III: Tours and Tournaments - Paradox Interactive

Všechny tyto nové prvky a funkce nabízejí hráčům nové způsoby, jak si užít svou hru a rozšířit své možnosti v Crusader Kings III. Balíček Tours & Tournaments také přináší nový obsah pro hráče, včetně nových objektů, postav a událostí, a také zlepšení a opravy chyb a problémů z předchozích verzí hry.

Crusader Kings III: Tours and Tournaments - Paradox Interactive

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie, Historický
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: