Crysis Remastered Trilogy - Nintendo Switch

Kód: 8312
Neohodnoceno
545 Kč 450,41 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Nintendo aktivace : https://ec.nintendo.com/redeem

Připravte se na fenomenální herní zážitek, který vám přinese Crysis Remastered Trilogy! Hra, vyvinutá schopným týmem ze Saber Interactive a vydána významnou společností Crytek, se může pochlubit hladkou hratelností plnou zábavných funkcí navržených pro nejlepší zážitek z akčních her.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crysis Remastered Trilogy - Nintendo Switch

Crysis Remastered Trilogy obsahuje:

Crysis Remastered

Crysis 2 Remastered

Crysis 3 Remastered

Crysis Remastered

To, co začíná jako běžná záchranná mise, se stává dějištěm nové války, protože nad řetězcem severokorejských ostrovů se rojí mimozemští útočníci. Vy se ocitáte v roli supervojáka Nomáda vyzbrojeného skvělým nanooblekem, který zvyšuje rychlost, sílu, ochranu a zároveň umožňuje maskování. K dispozici máte rozsáhlý arzenál modulárních zbraní, ale taktiku a výbavu musíte volit tak, abyste nepřátelům v tomhle obrovském otevřeném světě nedali šanci.

Herní mašiny se opět zapotí. Vyjde Crysis Remastered - Cnews.cz

Crysis 2 Remastered

Prožijte ve hře Crysis 2 Remastered legendární kampaň pro jednoho hráče z klasické FPS střílečky Crysis 2, která je optimalizovaná pro dnešní hardware.

Po událostech z přelomové původní hry Crysis se do světa zpustošeného klimatickými katastrofami vrátili mimozemšťané. Vetřelci pustoší New York a zahajují útok, který hrozí úplným vyhlazením lidstva, a jedině vy můžete vést odvetný úder, protože máte k dispozici odpovídající technologii. V roli supervojáka vybaveného vylepšeným nanooblekem 2.0 se musíte přizpůsobit situaci na bojišti a využívat schopnosti maskování, ochrany a síly, které zcela mění pravidla hry. Nanooblek a zbraně si můžete během bojů o přežití lidstva flexibilně přizpůsobovat a odemykat neuvěřitelné nové schopnosti.

Crysis 2 Remastered ve službě Steam

Crysis 3 Remastered

Zažijte ve hře Crysis 3 Remastered celé dobrodružství pro jednoho hráče z kultovní FPS střílečky Crysis 3, ale optimalizované s ohledem na možnosti dnešního hardwaru.

Ve hře Crysis 3 Remastered je osud světa opět ve vašich rukou. Vracíte se do války v roli supervojáka Proroka, ale jste vybaveni silným lukem Predátor s automatickým nabíjením, který střílí elektrické, výbušné a karbonové šípy. Postavíte se novým i starým nepřátelům, kteří ohrožují mír, na jehož dosažení jste se dost nadřeli. Pátrání po mimozemském Alpha Cephovi pokračuje, ale teď musíte zároveň odhalit i pravdu o korporaci C.E.L.L., která proměnila New York v rozlehlý městský deštný prales chráněný obřím nanodómem. Ve výbavě máte svůj legendární nanooblek, ale pořád musíte vyhodnocovat, adaptovat se a útočit. Způsob, jakým k bojům v sedmi různých čtvrtích přistoupíte, je na vás. Můžete decimovat své protivníky hrubou silou pomocí parádní technologie nanoobleku, anebo si počínat tajně a stát se tichými zachránci lidstva. Mějte na paměti, že nic není špatně, pokud nakonec zachráníte svět.

Crysis 3 Remastered ve službě Steam

Doplňkové parametry

Kategorie: Nintendo Switch
Žánr: Akční, FPS, Střílečky
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Nintendo Switch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: