Dark Souls Remastered - PC

Kód: 447
539 Kč 445,45 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Připrav se umřít. Znovu. Od tvůrců geniálního a ultra těžkého RPG Demon's Souls přišla evoluce v podobě Dark Souls a způsobila naprostou herní revoluci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DARK SOULS REMASTERED


Zažijte přepracované mistrovské dílo z roku 2011, které je příkladem mnoha her Soulborn, které přijdou v průběhu let následujících po počátečním debutu Dark Souls. Nyní je hra aktualizována, vynesena do nových výšin a splňuje moderní standard, ale základní hra, která je známá svou notoricky známou obtížností, zůstává věrná původnímu zážitku.

Temné středověké fantasy prostředí

Staňte se prokletým nemrtvým předurčeným k bitvě hordy nemilosrdných nepřátel a staňte se svědky apokalyptického konce současného věku. Ti, kteří si zakoupí klíč ke hře Dark Souls Remastered, si mohou znovu prožít první díl v nyní ikonické série, která obsahuje temné, gotické středověké fantasy prostředí. Interakce hráče s tímto světem se skládají převážně z boje, ale NPC a text rozptýlený po celém světě naznačují epický příběh ležící pod ním.

Dark Souls: Remastered gameplay

Není žádným tajemstvím, že série Souls učí hráče projít nemilosrdným procesem pokusů a omylů. Tato hra může být nesmírně náročná, ale ze stejného důvodu je nesmírně obohacující. Kupte si klíč ke hře Dark Souls Remastered a začněte zdokonalovat své dovednosti přímo z tutoriálu! Celková hra je prožívána z pohledu třetí osoby, když se účastníte středověkého boje proti nadpřirozeným silám. Studujte své nepřátele, naučte se správné načasování a nakonec vítězně prší!

Dark Souls: Remasterované funkce

Aktualizovaná verze byla vydána v roce 2018 a představila různé technické vylepšení. Textury jsou ostřejší, grafická prezentace je plynulejší než kdykoli předtím. Základní hra bude dlouhodobým fanouškům dobře známá. Oproti původní verzi Dark Souls má tato verze několik nových vylepšení kvality života, jako je schopnost používat více položek najednou nebo přepínat smlouvy v bondovce. Jednou z nejlepších věcí na hře Dark Souls Remastered je však to, že obsahuje také DLC Artorias, což z něj dělá výjimečnou šanci získat plnou a aktuální hru Dark Souls za dobrou cenu!

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG, Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: