Deceive Inc. - PC

Kód: 7956
Neohodnoceno
90 Kč 74,38 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Deceive Inc. - PC

Vítejte v DECEIVE INC. , soukromé společnosti s úplným monopolem na mezinárodním špionážním trhu. Můžete se převléknout za kohokoli, koho během okamžiku potkáte, mít přístup k nejmodernějším zařízením, o kterých si zbytek světa může nechat jen zdát, a mít dovednosti, které by hollywoodským superšpiónům způsobily závist.

Ale nejste sami. Konkurenční špióni sledují stejný cíl a každý z nich je stejně zručný, mazaný a dobře vybavený jako vy.

Smíchejte se, popadněte cíl a vyrazte. Nakonec může misi dokončit a dostat výplatu pouze jeden špión. Politika společnosti.


Najděte svůj herní styl se seznamem různých agentů, z nichž každý má svou vlastní jedinečnou zbraň a sadu dovedností. Od světově proslulých zlodějů po nastupující špionážní senzace,DECEIVE INC. se pyšní tím, že je zaměstnavatelem s rovnými příležitostmi.


Vytvořte si svůj náklad z nepřeberného množství vysoce univerzálních gadgetů. S oblíbenými agenty, jako je nafukovací karimatka, holo-mimika a neprůstřelný deštník, vás naše prvotřídní oddělení výzkumu a vývoje pokryje. Doslova.


Každý DECEIVE INC . agent je vybaven high-tech holografickými hodinkami, které vám umožní přestrojit se za hosty, zaměstnance nebo dokonce strážce, abyste získali přístup do zakázaných oblastí, aniž byste vzbudili podezření. Zaručeně vás udrží v utajení, dokud nevystřelíte... nebo nebudete zastřeleni.


Infiltrujte se do rozlehlých lokací plných lidí, které můžete podezřívat, elektroniky k hacknutí, zakázaných oblastí, kam je možné vniknout, a oken, ze kterých můžete skákat. Jak se dostanete do trezoru a ukradnete cíl, je čistě na vás... a na všech nepřátelských špiónech, kteří se nezastaví před ničím, aby vás předčili. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Akční, Strategie, Střílečky
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: