Destiny 2 Beyond Light

Kód: 1416
135 Kč 111,57 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Pod zamrzlou tundrou Evropy leží dlouho spící síla Deep Stone. Na ty, kteří mohou zvítězit v jeho tajemných hloubkách, čekají jedinečné odměny. V Beyond Light čeká vzrušující nová kapitola ve vesmíru Destiny 2 s novými úkoly, výzvami, odměnami a dalšími.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Destiny 2 Beyond Light

Z prastaré pyramidové lodi nad zamrzlou hranicí Evropy se rodí nová síla a pod ní se zvedla temná říše. V Destiny 2: Beyond Light se připojte ke svým kolegům Guardianům a za každou cenu zničte říši - i kdyby to znamenalo ovládnout samotnou Temnotu.
V Destiny 2: Beyond Light prozkoumají Guardians nový cíl: Jupiterův zamrzlý měsíc Evropy. Odvážné drsné povětrnostní podmínky a odhalte tajemství, která leží hluboko pod starověkým ledem.
Jak se objevuje nová hrozba, objevuje se také záhadná nová síla - stagnace. Kořeny v temnotě, Guardians budou ovládat tuto novou elementární sílu, aby ovládli bojiště. Titáni, Warlocks a Hunters ovládají Stasis jiným způsobem, s úžasnými novými podtřídami k prozkoumání.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG, Akční, FPS
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: