Destiny 2 (Legendary Edition)

Kód: 3741
Novinka
Neohodnoceno
400 Kč 330,58 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Destiny 2 (LEGENDARY EDITION)

Balíček obsahuje:

Destiny 2: Forsaken

Destiny 2: Beyond Light

Destiny 2: Shadowkeep

Zažijte epickou sci-fi akci Destiny 2 a všechny její rozšíření s Destiny 2: Legendary Edition. Vytvořte si svého strážce a užijte si filmový děj v neustále se vyvíjejícím vesmíru. Přidejte se ke svým kolegům Guardians při náročných kooperačních misích nebo proti nim soutěžte v různých režimech PvP. 

Destiny 2: Forsaken
Při útěku z vězení, ve kterém šlo o vysoké majetky, Uldren a jeho osm baronů vynesly legendárního Huntera Cayde-6 a rozpoutali chaos. Vezměte spravedlnost do svých rukou, když se vydáte na novou hranici naplněnou nepřáteli, spojenci, nevyslovenými záhadami a poklady, které čekají na odhalení. Máte k dispozici úžasnou výbavu a devět nových soupeřů. 

Destiny 2: Shadowkeep
Když hrdinové posledního bezpečného města obrátily svou pozornost na dalekosáhlé hranice naší galaxie, nové noční můry se vynořily ze starodávného zla, které kdysi spalo pod měsíčním povrchem. Cesta hluboko do tajemného ulu Keep a ve spolupráci s ERIS Morne zabijte Noční můry předtím, než uvrhnou lidstvo do permanentního věku temnoty.

Destiny 2: Beyond Light
Hranice Evropy skrývá mnoho ztracených tajemství včetně temné síly Stasis. Spolupracujte s tajemným Exo Stranger, abyste využili tuto novou moc dříve, než ji Eram, Kell of Darkness, dá svým padlým silám. Rozvíjejte svůj arzenál, Velte Stasisovi a jděte dál než je Světlo

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG, Akční, FPS
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: