Destiny 2 - The Witch Queen - PC

Kód: 6144
Novinka
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

The Definitive Destiny Campaign: Ponořte se do Savathûnova trůnního světa a odhalte záhadu, jak ona a její Lucent Hive ukradli Světlo. Naučte se tajemství výroby nových zbraní, nové Glaive, a přežijte pravdu v její síti lží. DLC - je třeba vlastnit základní hru Destiny 2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Destiny 2 - The Witch Queen Deluxe Edition

Kampaň za definitivní osud
Ponořte se do Savathûnova trůnního světa a odhalte záhadu, jak ona a její Lucent Hive ukradli Světlo. Naučte se tajemství výroby nových zbraní, nové Glaive, a přežijte pravdu v její síti lží.

Nová destinace
Svět trůnu Savathûn, zkroucená říše zkaženosti a nádhery, hostí křehkou rovnováhu sil. Od jejího paláce až po bažiny, vše, co skrývá, lze nalézt zde.

Výroba zbraní
Vytvářejte vlastní zbraně s jedinečnými kombinacemi modů, shaderů a statistik. Ovládněte nový typ zbraně Glaive a uvolněte silná komba na blízko, projektilové útoky a rozmístitelný energetický štít.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG, Akční, FPS
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: