Destroy All Humans! 2 Reprobed - PC

Kód: 7101
Neohodnoceno
135 Kč 111,57 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Kryptografie se vrací s povolením ke sondování. Mimozemský vetřelec se vrací a je lepší než kdy dřív. Zažijte swingující 60. léta v celé jejich chemicky vyvolané kráse a pomstěte se KGB za to, že vyhodila do vzduchu vaši mateřskou loď. Budete muset uzavřít spojenectví s příslušníky stejného druhu, který jste přišli zotročit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Destroy All Humans! 2 Reprobed - PC

Crypto je zpátky a má povolení používat sondy. Mimozemský vetřelec se vrací a je bláznivější než kdy dřív. Užijte si swingující 60. léta ve vší chemií podpořené kráse a pomstěte se KGB za to, že vyhodila do povětří vaši mateřskou loď. Budete muset utvářet spojenectví se členy druhu, který jste přišli zotročit.

 

 

VAŠE MISE

Ukažte těm hipíkům, kdo je tady šéf, pomocí klasických zbraní a nové technologii, jako je třeba sprška meteoritů. Prozkoumejte Matičku Zemi v 60. letech 20. století a proleťte se ve svém spolehlivém létajícím talíři nad zdejšími fiktivními městy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

LIDSKÉ SMOOTHIE

Braňte mnohem větší, mnohem otevřenější svět před těmi, kdo chtějí zhatit vaši misi. Unášejte lidi z různých zemí a rozemelte je do koktejlů DNA, abyste si mohli vylepšit schopnosti.

Pozvěte kamaráda na hraní ve dvojici a užijte si kompletní příběh v kooperaci pro 2 hráče na rozdělené obrazovce

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

REMAKE OD ZÁKLADU

Nejbláznivější verze komediální klasiky, která byla kdy vytvořena. Hru znovu od základů vybudovali tvůrci Destroy All Humans! (2020) pomocí Unreal Engine 4. Ve hře nalezneme všechny Cryptovy skiny z první hry a další. Nově si můžete změnit barvu svého létajícího talíře!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: