Distant Kingdoms - PC

Kód: 2043
Neohodnoceno
640 Kč 528,93 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Distant Kingdoms, která je jedinečnou kombinací hry City Building, Social Management, Exploration a Adventure, přináší do života bohatý fantasy svět. Pomozte lidem, trpaslíkům, elfům a skřetům z Talamu začít znovu v legendární zemi Ineron.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Distant Kingdoms - PC

 

Distant Kingdoms, která je jedinečnou kombinací hry City Building, Social Management, Exploration a Adventure, přináší do života bohatý fantasy svět.

Pomozte lidem, trpaslíkům, elfům a skřetům z Talamu začít znovu v legendární zemi Ineron.

Při budování nové civilizace budujte rozlehlou síť měst a vesnic.
Zkoumejte nové technologie a bavte se magickým kouzlem, abyste podpořili vaše rostoucí osady.
Dostupné pro začátečníky, se složitou a hlubokou hrou pro zkušené stavitele měst.

Prozkoumejte nový svět plný tajemství a rozpoutejte dobrodružné večírky do neprobádaných mlh. Pomozte jim rozhodnout o jejich osudu prostřednictvím systému úkolů a událostí ve stylu dobrodružství, který si vyberete sami.
Vypořádejte se s nepříjemnými stvořeními, od Dragons po Imps, Wraiths a Trolls a vydejte se do hlubokých, temných a zvědavých kobek rozmístěných po mapě.

Zajistěte potřeby své populace prostřednictvím rozsáhlé sítě výrobních linek, které procházejí sociálními vrstvami od rolníků k ušlechtilým a uspokojují touhy každé rasy.
Pomozte lidem, trpaslíkům, elfům a orkům setkat se na několika mapách a scénářích v budoucí velké kampani, která má zachránit civilizaci před apokalyptickým zničením.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: