Distant Worlds 2 - PC

Kód: 6172
Neohodnoceno
420 Kč 347,11 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Distant Worlds se vrací! Distant Worlds, kritikou uznávaná vesmírná strategická hra od studia 4X je zpět se zbrusu novým 64bitovým enginem, 3D grafikou a vybroušeným rozhraním, aby začala novou epickou sérii Distant Worlds s Distant Worlds 2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Distant Worlds 2 - PC

Distant Worlds se vrací! Distant Worlds, kritikou uznávaná vesmírná strategická hra 4X je zpět se zbrusu novým 64bitovým enginem, 3D grafikou a vybroušeným rozhraním, aby začala novou epickou sérii Distant Worlds s Distant Worlds 2.

Distant Worlds 2 je rozsáhlá, pozastavitelná reálná Time 4X vesmírná strategická hra. Zažijte plnou hloubku a detaily tahové strategie, ale s jednoduchostí a lehkostí v reálném čase a v měřítku online hry pro více hráčů. Vesmír je váš!

Obrovské galaxie s až 2 000 hvězdnými systémy a desítkami tisíc planet, měsíců a asteroidů můžete prozkoumat a využít, ať už mírovou cestou těžbou a diplomacií nebo dobýváním! Složitý proces generování galaxie zajišťuje, že každá nová hra bude jiná a mnoho možností nastavení galaxie zajišťuje neuvěřitelnou znovuhratelnost a také možnost, aby byla vaše hra taková, jakou ji máte rádi.

Galaxie jsou tak hluboké, zábavné a pohlcující, že nebudete chtít hru dokončit. Vyberte si ze sedmi hratelných frakcí základní hry, které pokrývají širokou škálu herních stylů. Budujte, rozšiřujte a vylepšujte své impérium při hraní příběhových linií, s podmínkami vítězství nebo v režimu sandbox s otevřeným koncem. Každá galaxie je plná života a aktivit. Setkejte se s jinými říšemi, nezávislými mimozemskými koloniemi, obchodníky, piráty a vesmírnými monstry. Prozkoumejte hvězdné systémy, pole asteroidů, galaktické bouře a černé díry. Objevte důkazy o civilizacích dávno minulých a odhalte tajemství pohnuté historie galaxie...

Inteligentní automatizace vám umožňuje přizpůsobit hru vašemu preferovanému hernímu stylu a rozsahu. Rozhodněte se, jak moc chcete ovládat a které herní oblasti vám nejlépe vyhovují. Můžete omezit své zaměření pouze na jednu loď nebo jej rozšířit až na vše v rozsáhlé galaktické říši. Nechte své poradce a inteligentní automatizaci, aby se postarali o zbytek!

Vestavěný herní editor vám umožňuje doladit vaši vlastní galaxii, přidávat nebo odebírat hvězdné systémy, planety, asteroidy, lodě, hvězdné základny, vesmírná monstra nebo cokoli jiného. Upravte atributy jakéhokoli impéria ve své hře, abyste získali dokonalý vlastní zážitek.

Součástí je rozsáhlá nápověda ve hře. Vyčerpávající, vestavěná, kontextová nápověda je vždy dostupná pouze po stisknutí jediného tlačítka. Stisknutím klávesy F1 kdykoli získáte podrobné vysvětlení aktuální obrazovky hry, aktuálně vybrané položky atd., nebo si jen projděte kompletní návody „Galaktopedie“, které jsou součástí dodávky, abyste se rychle seznámili se všemi herními prvky a nástroji.

Nejlepší na tom všem je, že tyto kombinace vám umožní hrát hru po svém: užijte si rychlou a intenzivní hru v přeplněném sektoru vesmíru nebo si udělejte čas v epické hře rozprostřené po obrovské galaxii!
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Simulátory, Strategie
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: