DOOM - PC

Kód: 999
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (4 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Po dlouhých letech se kultovní počítačová hra DOOM dočkala pokračování, které opět nabídne notnou nálož akce doprovázenou speciálními efekty a množstvím krve. K mimozemské invazi dojde zase na Marsu a záchrana celé planety je jen ve vašich rukou. K dispozici máte množství futuristických zbraní a pochopitelně i pro hru neodmyslitelnou motorovou pilu, která dobře poslouží při soubojích zblízka. Na nic tedy nečekejte a vyrazte na záchrannou misi, protože jste jediní, kdo může invazi odvrátit. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na mimozemský útok čeká nepříjemný nepřítel

Jakožto zajatec mimozemšťanů se dostanete z nepřátelských spárů a pro nepřátele začíná skutečné peklo. Během hry budete nuceni prostřílet se stovkou nepřátel, kteří přichází snad z každého směru. S tímto úkolem vám však pomohou nejmodernější zbraně, které ve spojení se smrtícími bojovými chvaty zajistí pocit neporazitelnosti.
Na mimozemský útok čeká nepříjemný nepřítel

Radost pohledět

Hra DOOM byla v roce 1993 první plnohodnotnou 3D hrou, která však na dnešní poměry nepodávala graficky uspokojivý výkon. To se ale rozhodně netýká herního pokračování, které má skvěle propracované detaily obrazu, pohyby postav i množství speciálních efektů, které sestávají především z obrovského počtu nejrůznějších výbuchů a explozí.
Radost pohledět

Nelítostný soubojový systém

Ať už použijete tradiční dvojici brokovnic, nebo jinou z nalezených střelných zbraní, nepřátelé se vždy budou těšit velkému úbytku zdraví. Jelikož se občas budete potýkat i s nedostatkem nábojů, určitě využijete možnost pokosit nepřátele motorovou pilou nebo pomocí chvatů vlastníma rukama.
Nelítostný soubojový systém

Není to jen o single-playeru

Hra nabídne mnohem více než jen samotný příběhový režim. Za zmínku rozhodně stojí editor map, který je dokonce tak detailní, že po krátkém tréninku dokážete vytvořit téměř plnohodnotnou úroveň. K dispozici je i hra více hráčů, která může být buď ve formě kooperativního režimu proti mimozemským nepřátelům, nebo vzájemných soubojů mezi hráči. Některé úrovně také můžete zkusit splnit v omezeném časovém kvantu, případně můžete některé mapy detailněji prozkoumávat a objevit třeba speciální místnosti připomínající svým zpracováním původní hru z roku 1993.
Není to jen o single-playeru
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: FPS, Adventura
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: