Doomblade - PC

Kód: 8797
Neohodnoceno
200 Kč 165,29 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

V důsledku třetí světové války dojde ke zničení většiny světa. Patříte k jedním z mála přeživších a máte před sebou jediný úkol: udržet se naživu. Nebude to ovšem vůbec snadné, neboť všude číhají nebezpečné zombie. Zvládnete si najít úkryt, zajistit dostatek potravy a sehnat zbraň, která vám pomůže odrážet útoky nemrtvých? Survival hra 7 Days to Die kombinuje prvky různých žánrů, jako je RPG, střílečka z první osoby nebo tower defense. Vydejte se prozkoumávat obrovský otevřený svět, vyrábějte předměty nezbytné pro přežití, vylepšujte schopnosti svého hrdiny a přetvářejte okolní prostředí ke svému obrazu. Prožívejte dobrodružství sami nebo spojte síly se svými přáteli v online multiplayeru. Kreativní režim vám umožní vybudovat herní svět podle svých představ. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doomblade - PC


Vylákána ze své samoty, Gloom Girl objeví komnatu obsahující DOOMBLADE: vnímavou zbraň, uvězněnou a vázanou na věky. „Doom and Gloom“ spojí své síly a zahájí výpravu za znovuzískáním síly čepele a pomsty na jeho únoscích.
S DOOMBLADE může Gloom Girl jezdit vzduchem a útočit na nepřátele. Zaměřte se na monstra, aby na ně zaútočila přímo, a zabijte je hněvem DOOMBLADE!Čepel touží po pomstě na Dread Lords, kteří ji svázali řetězy a zbavili ji moci. Nejprve však musí znovu získat svou sílu. Hledejte démonické svatyně, kde byly síly DOOMBLADE ukryty a uloženy dávno mrtvým Gloomfolkem, čekajícím na svůj návrat. Pak použijte Doom Drop, Wicked Wind a Nightmare Onion, abyste naučili své nepřátele strachu.Z opuštěných síní Gloomhauntu, do lesa New Wilderwood plného nedůvěryhodných domorodců, přes Molded Mines s jejich hédonistickými lidmi ze shroomů a do technologického pekla známého jako Power Sector. Gloom Girl si musí probojovat cestu těmito propojenými světy a zničit příšery uvnitř, zatímco loví pány hrůzy, kteří uvěznili DOOMBLADE.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam
Jazyk: Angličtina, Francouzština, Němčina, Španělština, Italština, Polština, Ruština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: