Dune Spice Wars - PC

Kód: 6500
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (2 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

4X strategická hra v reálném čase od vývojářů z kriticky uznávaného Northgardu. Odehrává se v průlomovém vesmíru Duny Franka Herberta a musíte vést svou frakci a bojovat o kontrolu a nadvládu nad drsnou pouštní planetou Arrakis.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dune Spice Wars - PC


4X strategická hra v reálném čase od vývojářů z kriticky uznávaného Northgardu. Odehrává se v průlomovém vesmíru Duny Franka Herberta a musíte vést svou frakci a bojovat o kontrolu a nadvládu nad drsnou pouštní planetou Arrakis.

Koření je nejcennějším zdrojem ve vesmíru. Koření prodlužuje život, rozšiřuje vědomí a umožňuje mezihvězdné cestování. Nachází se pouze na Arrakis a je vyhledáván nejvlivnějšími silami ve vesmíru. Hrajte za jednu z několika frakcí, včetně rodu Atreidů, rodu Harkonnenů, pašeráků a domorodých fremenů, a soutěžíte o moc nad Dunou a kořením.

Hledejte v krajině červí znamení, nebo riskujte, že své vojáky a kombajny ztratíte ve prospěch titánských písečných červů, kteří prorazí duny, aby je spolkli a sežrali celé. Rozdrťte své protivníky v boji, porazte je politickými intrikami a podkopejte je svou sítí iluzivních špionů.


Zažijte jedinečný vesmír Duny, jedno z nejvlivnějších sci-fi prostředí, jaké kdy bylo vytvořeno. Veďte svou frakci k vítězství s ikonickými postavami, jako je vévoda Leto Atreides, baron Vladimir Harkonnen, Esmar Tuek a Liet Kynes. Zůstaňte ve střehu, protože se nepřátelské frakce snaží získat převahu a planeta samotná hrozí chřadnoucími pouštěmi, obrovskými bouřemi a požírajícími písečnými červy.

Vyvažte otevřenou válku, úskoky, politický vliv a ekonomickou nadvládu, abyste zvítězili a získali kontrolu nad nejdůležitější planetou ve vesmíru! Použijte tajné agenty k sabotování plánů vašich protivníků. Hlasujte o politických rezolucích v landsraadu, abyste podpořili svou strategii.


Prozkoumejte Dunu s ornitoptérami a objevte zdroje, vesnice a zajímavá místa. Rozšiřte se se svými jednotkami a ovládněte stále více regionů. Využívejte zdroje prostřednictvím budov a kombajnů, abyste ovládli ekonomiku. Zničte své nepřátele silnou armádou, ale dejte si pozor, protože otevřená agrese může mít vysoké politické důsledky.


Vydejte se cestou cti a politické moci jako respektovaný rod Atreidů, nebo si jako rod Harkonnenů zvolte násilí a úskočné spiknutí. Staňte se mistrem přežití v poušti a partyzánské taktiky s domorodými fremeny a získejte vliv prostřednictvím stinných dohod a infiltrací jako pašeráci.

Přizpůsobte stávající silné a slabé stránky každé frakce výběrem svých radních. S legendárním mistrem šermířů Atreidů Duncanem Idahem po vašem boku se rozšiřování a bojová zdatnost zlepšily. Získejte moc nad lidmi a informacemi s pomocí Chani Kynes z Fremenů, nebo přemožte vojenskou silou s Rabbanem z Harkonnenů.

Začátek je čas na tu nejjemnější péči...

Hra bude aktualizována a rozšířena o plnou kampaň a multiplayer, včetně dalších funkcí a vylepšené rovnováhy v rámci Early Access, na základě vaší zásadní zpětné vazby.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická
Jazyk: Angličtina, Francouzština, Němčina, Španělština, Italština, Polština, Ruština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: