Dungeons & Dragons: Dark Alliance - PC

Kód: 2280
Neohodnoceno
770 Kč 636,36 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Svět Dungeons & Dragons ožívá v nové kooperativní akční RPG hře plné ikonických monster. Těšit se tak můžete na boje v reálném čase, živoucí svět a dynamickou kooperaci při obraně světa Icewind Dále před temnotou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dungeons & Dragons: Dark Alliance - PC

 
 

Svět Dungeons & Dragons ožívá v nové kooperativní akční RPG hře plné ikonických monster. Těšit se tak můžete na boje v reálném čase, živoucí svět a dynamickou kooperaci při obraně světa Icewind Dále před temnotou.

Vyberte si ze 4 rozdílných hrdinů, přičemž každý má svůj vlastní herní styl, objevte doposud neprozkoumaná zákoutí plná mocných nepřátel, nalezněte poklady ukrývající legendární předměty, díky kterým naberete zkušenosti a vylepšíte si tak svou postavu a vydejte se vstříc těm nejlegendárnějším monstrům světa jako jsou Zmrzlí obři, Beholdeři nebo Bílí draci. To vše společně s až třemi dalšími přáteli v dynamické kooperaci.   

Připojte se až k 4 přátelům a bojujte s ikonickými příšerami z Dungeons & Dragons. Dark Alliance oživuje svět Dungeons & Dragons v explozivním akčním RPG plném soubojů v reálném čase a dynamické spolupráce. Vyberte si svého hrdinu a spojte se s přáteli v boji proti legendárním příšerám. Mrazivé obři a pomstychtiví draci se nekontrolovaně potulují Icewind Dale, když invazní armády zla každým dnem sílí. Nyní musí čtyři hrdinové odrazit nápor tvorů a bránit se před temnotou. Prozkoumejte mrazivý svět Icewind Dale, když přemáhá nezastavitelných šéfů, získáváte výkonnou výbavu a odemykáte nové schopnosti, abyste zvládli ještě větší výzvy.

HLAVNÍ VLASTNOSTI HRY

Dungeons & Dragons: DARK ALLIANCE: Porážejte nezastavitelné příšery - V Dark Alliance se hráči ocitnou v boji proti nejlegendárnějším příšerám ze světa Dungeons & Dragons. Mrazivé obři, Beholder, bílí draci - probuďte v sobě sílu a poražte jejich navzdory mizivým šancím na úspěch. Bojujte po boku svých přátel - Ve skupince až čtyř přátel bojujte společně v silném kooperativním zážitku s dynamickými souboji v reálném čase. Používejte ničivá komba a přemozte nezastavitelné příšery, které jsou příliš silné na to, abyste proti nim bojovali sami. Vyberte si hrdinu - Hrajte za jednoho ze čtyř různých hrdinů, z nichž každý má svůj jedinečný herní styl a schopnosti, které si můžete přizpůsobit. Za splněné mise a poražených vládců si odemknete nové schopnosti a získáte lepší vybavení, které vám umožní čelit ještě větším výzvám. Vydejte se do zmrzlé země - Dark Alliance vdechuje život světu Dungeons & Dragons jako nikdy předtím. Prozkoumejte zmrzlý a nebezpečný svět Icewind Dale, zatímco budete svou domovinu bránit před armádami ohavných příšer. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: