Dying Light Season Pass - PC

Kód: 2075
Neohodnoceno
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Prožijte dosud nepoznanou kapitolu příběhu Kylea Cranea, která se odehrává v rozlehlé oblasti za branami města Harran. Opusťte městskou džungli a vydejte se prozkoumat nebezpečný venkov, na kterém potkáte tajemné postavy, najdete nové smrtící zbraně a narazíte na nečekané úkoly. Získejte si důvěru místních a infiltrujte řady staletého kultu, který skrývá jedno hrozivé tajemství. Chopte se řízení modifikovatelné buginy, obarvěte si kola krví zombíků a zařaďte nejvyšší stupeň kreativní brutality. Vyžaduje základní hru Dying Light.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dying Light Season Pass - PC

Prožijte dosud nepoznanou kapitolu příběhu Kylea Cranea, která se odehrává v rozlehlé oblasti za branami města Harran. Opusťte městskou džungli a vydejte se prozkoumat nebezpečný venkov, na kterém potkáte tajemné postavy, najdete nové smrtící zbraně a narazíte na nečekané úkoly. Získejte si důvěru místních a infiltrujte řady staletého kultu, který skrývá jedno hrozivé tajemství. Chopte se řízení modifikovatelné buginy, obarvěte si kola krví zombíků a zařaďte nejvyšší stupeň kreativní brutality.

 

THE BOZAK HORDE

Je čas přejít do ofenzívy! Vstupte na stadion, nejznámější stavbu Harranu, a pusťte se do toho! Sami nebo v partě dalších přeživších ověřte své bojové know-how tváří v tvář nekonečným hordám infikovaných. Odemkněte nové schopnosti a staňte se šampióny harranského stadionu.

 

BALÍČEK ULTIMATE SURVIVOR

Vychytejte si svého přeživšího tou nejlepší výstrojí a výzbrojí v Harranu a proměňte ho v nindžu, tajného agenta nebo městského průzkumníka. Vyrobte si extrémně účinné nástroje zkázy a povyšte boj s infikovanými na vyšší úroveň. Všechny tyto herní bonusy dostanete naráz.

 

CUISINE & CARGO

Umíráte touhou po další akci? Tak přijměte výzvu dvou drsných karanténních zón. Využijte kombinaci plížení a boje k prozkoumání zlověstných koridorů kdysi populární restaurace a opuštěného železničního depa. Prý tu jsou ukryty skvostné poklady, ale nikdo se odtamtud ještě nevrátil živ, aby o nich mohl vyprávět. Chcete být první?

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, Hororová
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: