EA PLAY (EA ACCESS) - 12 MĚSÍCŮ PŘEDPLATNÉ - XBOX ONE

Kód: 1413
Neohodnoceno
679 Kč –12 %
pfyGHmIGzrc94HrLqGo5nRHMk tuvUMHnvFrsI0Je0U 350x200 1x 0
679 Kč –12 % 594 Kč 490,91 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Nezískáte jen hru. S předplatným EA Play toho k vaší hře získáte ještě více. Členové získají více odměn, exkluzivní obsah a neomezený přístup k dalším oblíbeným titulům pro Xbox One v rámci EA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nezískáte jen hru. S předplatným EA Play toho k vaší hře získáte ještě více. Členové získají více odměn, další exkluzivní obsah a neomezený přístup k dalším oblíbeným titulům.

•Získejte ještě více z her, které máte rádi, díky výzvám jen pro členy a odměnám ve hře. Posuňte svoje oblíbené tituly na další úroveň díky obsahu pro členy, jehož prostřednictvím vyniknete před konkurencí.

•S předplatným EA získáte okamžitý přístup ke kolekci nejoblíbenějších her pro Xbox One. Navíc si můžete vybírat z nově vydaných verzí her – tedy ne z beta verzí nebo ukázek – a pokud se rozhodnete pro jejich nákup, vámi dosažený pokrok se přenese.

•Členové obdrží 10% slevu při digitálních nákupech v rámci EA pro Xbox One, a to včetně kompletních her, předplatných řady, DLC a dalších položek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní kupony
Platforma: Xbox One
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: