EA Sports F1 24 - PC

Kód: 9671
ZDARMAZDARMA
EA Sports F1 24 - PC
1 989 Kč 1 643,80 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

origin EA - Aktivace

Buďte jedním z 20 s EA SPORTS F1 24, oficiální videohrou šampionátu 2024 FIA Formula One World Championship. Vypusťte svého šampiona na trať v honbě za hvězdnou kariérou v F1, režimu, který se dočkal od roku 2016 první velké aktualizace. Pilotujte jako ti nejlepší a propojte sebe a svůj vůz v jedno zásluhou zcela nové technologie EA SPORTS Dynamic Handling System.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EA Sports F1 24 - PC

Buďte jedním z 20 s EA SPORTSTM F1® 24, oficiální videohrou šampionátu 2024 FIA Formula One World ChampionshipTM. Vypusťte svého šampiona na trať v honbě za hvězdnou kariérou v F1®, režimu, který se dočkal od roku 2016 první velké aktualizace. Pilotujte jako ti nejlepší a propojte sebe a svůj vůz v jedno zásluhou zcela nové technologie EA SPORTS Dynamic Handling System. Nechte promluvit svou vášeň, spojte se s oblíbenými týmy a jezdci a v nových režimech dokažte, že na to máte.

Vypusťte svého šampiona na trať v režimu Driver Career Inovovaný režim Driver Career poprvé v historii zahrnuje možnost prožít kariéru skutečného pilota F1®. Hrajte za svého hrdinu s aktuálními statistikami a reputací ve formulovém sportu, oživením legendárních ikon pokračujte v jejich odkazu v F1®, nebo hrajte sami za sebe a stoupejte pořadím jako nováčci F1® či F2TM.

Inovace hratelnosti věrné světu F1® Vyzkoušejte nový systém jezdeckých poct, který sleduje vaše úspěchy v několika sezónách, zúčastněte se tajných schůzek týkajících se vyjednávání o smlouvě, zakuste nesmiřitelnou rivalitu, užijte si nové filmové sekvence a vyslechněte komentáře reálných jezdců převzaté ze skutečných přenosů F1®. To vše v doprovodu všech týmů, jezdců a okruhů z šampionátu 2024 FIA Formula One World ChampionshipTM.

Pilotujte jako ti nejlepší Naše dosud největší aktualizace v oblasti fyziky a řízení přináší s podporou systému EA SPORTS Dynamic Handling nejautentičtější a nejúžasnější pocit z jízdy, jaký jste kdy v titulu F1® od Codemasters zažili. F1® 24 se pyšní zcela novým systémem kinematiky odpružení, vylepšeným modelem pneumatik, detailnější simulací aerodynamiky, novými nastavení motoru a rozšířenými možnostmi nastavení vozu, takže máte větší kontrolu nad tím, jak váš jízdní styl ovlivňuje výkon vozu a závodní strategii.

Dokažte, že můžete být jedním z 20

Challenge Career Nový způsob, jak si může naše komunita naplno vychutnat sezónu F1®. Challenge Career nabízí epizodické soutěžní hraní s mini kariérními scénáři, které prověří vaše schopnosti prostřednictvím jedinečných událostí a výzev. Soutěžte o nejlepší skóre v každé epizodě v komunitních žebříčcích. Vyjádřete se k obsahu budoucích epizod hlasováním na sociálních sítích.

Kariéra pro dva Vrací se vaše oblíbená závodní kariéra pro více hráčů, včetně všech novinek z režimu Driver Career pro jednoho hráče. Spolupracujte s kamarádem a hrajte kooperativně ve stejném týmu F1®, nebo poměřte síly jako soupeři z různých stájí.

Fanzone - Nechte promluvit svou vášeň Projevte loajalitu svému oblíbenému týmu a jezdci a spolupracujte s ostatními závodníky v boji o nejlepší příčky ve Fanzone Championship. Plněním společných cílů se členy Fanzone posuňte profil své zóny v žebříčku a odemkněte si jedinečné odměny a předměty. Svůj postup v rámci Fanzone sledujte v aplikaci Racenet.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Závodní
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: