EA SPORTS FC 24 - 1050 Ultimate Team Points - PC

Kód: 8968
259 Kč 214,05 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

origin EA - Aktivace

Použij body EA SPORTS FC Points k nákupu balíčků a ještě rychlejšímu budování tvého Ultimate Teamu. Vyžaduje PC hru EA SPORTS FC 24 (v prodeji samostatně), internetové připojení a účet EA. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

EA Sports FC 24

EA SPORTS FC™ 24 je novou érou The World’s Game: 19 000+ plně licencovaných hráčů, 700+ týmů a 30+ ligových soutěží zaručují historicky nejautentičtější fotbalový zážitek na PC.

Přibližte se ke hře ještě víc díky třemšpičkovým technologiím, které zajišťujíbezkonkurenční realismus v každém zápase: HyperMotionV, Herní styly optimalizované Opta a vylepšený engine Frostbite™, plus nová grafická nastavení zpřístupňující svěží a optimalizované vizuální prvkyna PC.

Technologie HyperMotionV zachycuje skutečnou hru a využívá volumetrická data z více než 180 profesionálních mužských a ženských zápasů, aby pohyb ve hře přesněodrážel skutečné dění na hřišti.

Herní styly dimenzují sportovce a interpretují data z Opta a dalších zdrojů do charakteristických schopností, které zvyšují realističnost a individualitu každého hráče.

Vylepšený engine Frostbite™ přináší TheWorld’s Game v realistických detailech,takže budete do každého zápasu ještě více ponořeni.

Rozvíjejte klubové legendy a vylepšujtesvé hráče díky zcela novému systému evolucí v režimu Ultimate Team™. Přivítejtena hřišti fotbalistky po boku jejich mužských protějšků a vybudujte si vysněnoujedenáctku.

Napište svůj vlastní příběh v režimu Kariéra trenéra či Kariéra hráče a připojtese k přátelům na hřišti díky hraní napříč platformami* v módech Kluby a VOLTA FOOTBALL™.

EA SPORTS FC™ 24 je další kapitolou inovativnější budoucnosti fotbalu.

 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní kupony
Žánr: Bojový
Typ distribuce: elektronická licence
Platforma: EA (PC)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: