EA Sports UFC 4 - Xbox

Kód: 8687
1 489 Kč 1 230,58 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

xboxlive  Xbox One - Aktivace

V bojovém simulátoru UFC 4 se dostanete do kůže profesionálního zápasníka smíšených bojových umění, který ze sebe vždy vydá maximum, aby zvítězil každý zápas. Odhodlejte se tedy vstoupit do ringu, přichystejte si bojovou taktiku a utkejte se se zkušenými zápasníky UFC, kteří s vámi nebudou mít žádné slitování. Vytvořte si svého bojovníka, postupem času přizpůsobujte jeho bojový systém a objevujte nové herní výzvy. Se svým hrdinou můžete bojovat napříč dostupnými herními režimy a stát se superhvězdou UFC.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EA Sports UFC 4 - Xbox

Nové herní režimy

V režimu kariéry je pro vás připraven postupně se rozvíjející příběh neznámého bojovníka, který se přes tvrdé souboje dostane až na vrchol a stane se superhvězdou UFC. Staňte se svědky původu bojových sportů v prostředích The Kumite a The Backyard nebo se rovnou pusťte do nelítostných soubojů v režimech Blitz Battle či Online World Championship.
 
EA SPORTS UFC 4 - MMA Fighting Game - EA SPORTS Official Site

Tvrdé souboje

Stejně jako ve skutečných zápasech na vás budou čekat těžké bitvy, ve kterých vám soupeř nevěnuje žádný úder zadarmo a jakákoli chyba vás bude stát drahocennou sílu a energii. Do každého zápasu tedy vstupujte s chladnou hlavou a předem promyšlenou strategií útoku i obrany.
 
EA Sports UFC 4 Gameplay (PS4 HD) [1080p60FPS] - YouTube
 
Realistický zážitek
 
Fanoušci skutečných zápasů UFC se mohou těšit na upravenou grafiku, ovládání, prostředí a samozřejmě na množství nových útočných chvatů, úderů a kombinací klinčů. Souboje jsou nyní mnohem plynulejší a také je díky novým mechanikám chvatů a chování na zemi zajištěno, abyste měli pohyby bojovníka po celou dobu zápasu plně pod kontrolou.
 
EA Sports UFC 4: Why EA Removed Ultimate Team This Year - GameSpot
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: Bojový
Typ distribuce: elektronická licence
Platforma: Xbox One X|S

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: