Eiyuden Chronicle Rising - PC

Kód: 6505
Neohodnoceno
284 Kč 234,71 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Eiyuden Chronicle: Rising v sobě spojuje napínavé dobrodružství skrz starověké ruiny s příběhem o tom, jak jedno město povstalo z popela.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eiyuden Chronicle Rising - PC

Eiyuden Chronicle: Rising v sobě spojuje napínavé dobrodružství skrz starověké ruiny s příběhem o tom, jak jedno město povstalo z popela.

Naši hrdinové, nakreslení čočkami a dalšími poklady v nedalekých Runebrows, se dozvědí, že město se po zemětřesení snaží obnovit, a rozhodnou se pomoci. Cestou budou řešit spory mezi dychtivými dobrodruhy a ostražitými místními obyvateli, kteří si nemyslí, že by Barrowovi měli být rušeni. A dozvědí se více o vzájemných důvodech hledání pokladu a prohloubí přitom svá pouta.


Jak se dozvíte, tito Runebrové skrývají velké tajemství, které má pro jednu z postav osudové důsledky. To, co začíná jako obyčejná honba za pokladem, se promění v temné spiknutí, které otřese světem a zasadí semínka, která se přenesou do hlavního příběhu Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes.

Hra představí část postav z Eiyuden Chronicle v originálním příběhu s napínavou akcí a poutavými prvky pro vylepšení města.


Pro hráče budou připraveny nějaké výhody, které spojí hru s Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Jazyk: Angličtina, Francouzština, Němčina, Španělština, Italština, Polština, Ruština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: