Elden Ring - PC

Kód: 5911
Neohodnoceno
1 299 Kč 1 073,55 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Ponořte se do unikátního fantasy světa hry Elden Ring určenou pro konzoli PlayStation 5, která vzniká za spolupráce populárního amerického spisovatele George R. Martina, autora světoznámé ságy Hra o trůny. Připravte se na obrovský otevřený svět se spoustou možností a příběhů a akční fantasy RPG s důrazem na dobrodružství. Přizpůsobte si postavu podle vašeho gusta a nechte se vlákat do neuvěřitelně propracovaného prostředí. Povstaň, používej moc Elden Ringu a staň se novým Elden Lordem v Mezizemí. Hra disponuje anglickou lokalizací s anglickými titulky.  PŘEDOBJEDNÁVKA - V PRODEJI OD 25.2.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elden Ring - PC

Ponořte se do unikátního fantasy světa hry Elden Ring určenou pro konzoli PlayStation 5, která vzniká za spolupráce populárního amerického spisovatele George R. Martina, autora světoznámé ságy Hra o trůny. Připravte se na obrovský otevřený svět se spoustou možností a příběhů a akční fantasy RPG s důrazem na dobrodružství. Přizpůsobte si postavu podle vašeho gusta a nechte se vlákat do neuvěřitelně propracovaného prostředí. Povstaň, používej moc Elden Ringu a staň se novým Elden Lordem v Mezizemí. Hra disponuje anglickou lokalizací s anglickými titulky.

 

Obrovský fantasy svět

Elden Ring přináší unikátní a rozsáhlý dynamický otevřený fantasy svět vytvořený Hidetaka Miyazakim, tvůrcem legendární série Dark Souls a George R. R. Martinem, autor nejznámější fantasy série Hra o Trůny - Píseň ledu a ohně. Prozkoumejte rozsáhlé kraje a temné trojrozměrné kobky. Objevte dechberoucí svět na koni či pěšky, sami nebo online s ostatními hráči. Nechte se vnést do dusivých močálů, travnatých plání, spirálovitých hor, hradů a jiných velkolepých míst.

Epické drama zrozené z mýtu

Při objevování vás čeká vzrušení z nepoznaného, ​​ale zároveň obrovské hrozby. Odkryjte hluboce zakořeněný příběh kousek po kousku a myšlenky jednotlivých postav prolínající se světem Mezizemě. Množství zajímavých postav a mytologických prvků vás naplno pohltí. Odhalte tajemství moci Eldenského prstenu, setkejte se s neúprosnými protivníky či postavami s vlastními motivacemi, které vám buď pomohou nebo zabrání vašemu pokroku. Nechybí ani pestrá škála hrůzostrašných monster.

Vyberte si svůj vlastní herní styl

Elden Ring přináší možnost přizpůsobení vzhledu vaší postavy. Vyberte si pohlaví, účes či tvář. Navíc si můžete přizpůsobit výběr zbraní, brnění a magických dovedností. Hra vám umožní rozvíjet postavu podle vašeho individuálního herního stylu, ať už se jedná o rozvíjení fyzických nebo magických dovedností. Máte k dispozici také mnoho možností přístupu k boji, zda zabíjení pod rouškou tmy v tichosti nebo velkolepý boj za pomoci spojenců.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: