Encased: A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG - PC

Kód: 4353
Neohodnoceno
70 Kč 57,85 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

V důsledku třetí světové války dojde ke zničení většiny světa. Patříte k jedním z mála přeživších a máte před sebou jediný úkol: udržet se naživu. Nebude to ovšem vůbec snadné, neboť všude číhají nebezpečné zombie. Zvládnete si najít úkryt, zajistit dostatek potravy a sehnat zbraň, která vám pomůže odrážet útoky nemrtvých? Survival hra 7 Days to Die kombinuje prvky různých žánrů, jako je RPG, střílečka z první osoby nebo tower defense. Vydejte se prozkoumávat obrovský otevřený svět, vyrábějte předměty nezbytné pro přežití, vylepšujte schopnosti svého hrdiny a přetvářejte okolní prostředí ke svému obrazu. Prožívejte dobrodružství sami nebo spojte síly se svými přáteli v online multiplayeru. Kreativní režim vám umožní vybudovat herní svět podle svých představ. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Encased: A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG - PC

  • Encased je izometrické RPG z postapokalyptického sci-fi prostředí. Hra je inspirována tituly, jako jsou první dva díly Falloutu, Divinity: Original Sin, Baldur’s Gate a jim podobné.
  • Tým zkušených vývojářů, z nichž někteří se podíleli na vývoji her jako Divinity: Original Sin Enhanced Edition a Divinity: Original Sin 2, Age of Decadence nebo Life is Feudal: Forest Village vám nyní nabízí, abyste se přidali do C.R.O.N.U.S. corporation. Ponořte se do nelineárního dobrodružství a prozkoumejte záhadné ruiny ztracené civilizace.

 

Zkoumejte, bojujte a přepadávejte karavany!

Encased je CRPG s otevřeným světem, který vybízí k prozkoumávání, cílí nejen na staré fanoušky žánru, ale i na nováčky. Hra je poctou nejlepším hrám tohoto žánru a snaží se hlavní aspekty nejen zachovat, ale ještě je vylepšit a zdokonalit.

Pokud chcete v tomto postapokalyptickém světě přežít, vytvořte si vlastní zbraně i zbroj a dále je vylepšujte. Hledejte tajemné artefakty v opuštěných labyrintech a zařízeních Předků a využijte je – každá relikvie má unikátní vlastnosti. Co všechno umí? Použijte je na své vybavení a uvidíte sami.

Najímejte, přemlouvejte nebo vyhrožujte obyvatelům pouště, aby vám pomohli. Využijte jejich schopnosti a dovednosti k prospěchu svému i jiných. Přidejte se do řad Nového Výboru, který se snaží znovu vybudovat starý svět, k bojovníkům za svobodu Republiky Karmínových vrchů, Církve, která chce, aby všichni konvertovali na jejich víru, Phalanxkých nájezdníků nebo vojenského řádu Kshatriya. Každá z frakcí je jiná a má svou vlastní vizi. Pomozte jedné z nich stát se tou nejsilnější, zničte je všechny nebo buďte vlkem samotářem.  

 

Encased nepoužívá třídy postav. Díky univerzálnímu systému dovedností a atributů si můžete svou postavu upravit přesně tak, jak chcete.

Předveďte své taktické dovednosti v tahovém souboji proti různým druhům nepřátel. Kryjte se, využívejte různé druhy zbraní i munice, rozmísťujte pasti nebo se k nepřátelům díky energetickému brnění přibližte na dosah a nechte je ochutnat sílu provizorního palcátu! Ruiny ztracené civilizace jsou plné nepřátel – od zmutované divoké zvěře až po starověké bojové roboty. K překonání rozličných nepřátel bude třeba použít odlišnou taktiku.

Díky úžasným náhodným setkáním si vytvoříte vlastní unikátní dobrodružství: z vraku letadla vybudujte neproniknutelnou pevnost, vyhrajte gladiátorské hry, unikněte z Labyrintu smrti nebo ukradněte tajemný kufřík z odstaveného auta.

A pamatujte – herní svět bude na vaše činy reagovat. Zachraňte osadu před útokem nájezdníků a udělejte si tak nové důvěryhodné přátele nebo se k nim obraťte zády, pozabíjejte zbylé přeživší a vypleňte trosky. Je to na vás.  

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: RPG
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: