Endless Legend - PC

Kód: 4229
440 Kč 363,64 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

V fantasy strategii Endless Legend se hráči ocitnou na planetě, kde mají pod vedením město s populaci a několika jednotkami, které udržují při živote svou siloua magií. Kromě toho však nic není tak lehké. Svět ukrývá mnohé tajemství, ruiny, ale i další obyvatele, kteří nemusí byť přátelští. Na výběr budete mít osm civilizací v singleplayeru i multiplayeru.Velmoci sílí výzkumem technologii, rozvojem magických sil a sídla, které vyžaduje strategické suroviny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Endless Legend - PC

Endless Legend je tahová fantasy strategie od tvůrců Endless Space a Dungeon of the Endless.

Vytvořte si svou vlastní legendu! Přichází další úsvit, další těžký den. Je zapotřebí vypěstovat plodiny, zajistit průmysl, pokročit ve vedě a magii a nastřádat spoustu bohatství. Stačí se řídit těmito jednoduchými pravidly, nicméně, zima, kterou jste právě přežili, byla nejkrutější za poslední dobu. Stejně tak jako již pár předešlých. Postupem Vašeho prozkoumávání světa plného ztracených záhad, mystérií a starých ruin, které existují nejen v pověstech ale i ve skutečnosti, zjistíte, že zde nejste sami. Jsou tu další takoví, kteří se snaží přežít, vyvíjí se a dokonce dobívají nová území. Dostanete k dispozici město, lid který Vám naslouchá a pár vojáků. Vaše síla a magie by měla býti dostatečná k tomu, aby jste prozatím zůstali naživu. Nicméně nic není jisté... Kam se vydáte ? Co tam najdete a jak na to budete reagovat ? Bude vaše cesta vystlaná růžemi nebo potřísněna krví ?

Co nás čeká?

  • Ovládejte jednu z osmi unikátních civilizací.
  • Každá civilizace má svůj specifický herní styl a příběh.
  • Náhodně generované světy a úkoly zaručují dlouhotrvající hratelnost.
  • Dobíjeje, stavte vesnice a vyvíjejte je, přes obávané pevnosti, až po úchvatná města.
  • Střádejte klíčové suroviny, poklady a obchodujte s nimi.
  • Objevte nepoznané.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Strategie
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: