Endless Space 2 - PC

Kód: 4303
Neohodnoceno
190 Kč 157,02 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Endless Space 2 vás postaví do fascinující role hlavního objevitele, který provází svou civilizaci na její cestě do chladných hloubek mezihvězdného prostoru. Objevujte mysteriózní hvězdné systémy, odhalujte tajemství starodávných ras, vyvíjejte pokročilé technologie nemyslitelné moci a setkejte se s novými formami života, ať už s cílem je poznat, podrobit nebo dobývat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Endless Space 2 - PC

 
 
Hra Endless Space 2 Vás staví do role objevitele, který převádí svou civilizaci na její cestě do chladných hlubin vesmíru. Objevujte záhadné hvězdné systémy, odhalujte tajemství starobylých ras, vyvíjejte pokročilé technologie nepředstavitelné síly a setkejte se s novými formami života, ať už je chcete poznat, nebo vyhladit. Příběh se odehrává v galaxii, která byla poprvé kolonizována rasou známou jako"Endless". Vše, co po nich zůstalo jsou pouze mysteriózne ruiny, mocné artefakty a téměř magická látka jménem"Prach".
 
Náhodná generace galaxie Vám poskytne planety a rasy k prozkoumání, různé suroviny na těžení a podivuhodné anomálie, se kterými se musíte vysporidať. Dobíjejte nové systémy a přestaveny jejich planety na válečné pevnosti, nebo na utopistický ráj. Sbírejte exotické suroviny a prach. Vyměňujte je, nebo jejich využijte při technologickém výzkumu. V online režimu se můžete setkat až s 7 soupeři. Navrhněte Vaše bojové lodě a celé flotily. Při objevování tajemství civilizací objevíte šokující fakta a zvraty.
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Akční, Strategie
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: