Enshrouded

Kód: 9699
ZDARMAZDARMA
Enshrouded
739 Kč 610,74 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut

Detailní informace

Detailní popis produktu

Říše Embervale je ztracena. Vaši předkové ve své chamtivosti po magické moci rozpoutali mor, který pohltil svět.

Enshrouded je hra zaměřená na přežití, crafting a akční RPG, odehrávající se na rozlehlém kontinentu založeném na voxelu. Při cestě přes hory a pouště otevřeného světa si můžete svobodně vybrat svou cestu a utvářet svůj osud.

Zažehněte prastarou sílu plamene a dejte dohromady úlomky příběhu, který se odehrává pod povrchem.

PŘEŽÍT PLÁŠŤ

Začínáte s ničím jiným než s vůlí přežít divočinu. Musíte se proškrábat a vymýtit zničené zbytky ztraceného království a odrazit příšery, které hladoví po vašem těle.

Putujte lesy, jeskyněmi, kobkami, hledejte tajné znalosti a poklady. Vybudujte si sílu pustit se do rubáše a přiveďte boj zpět k hrůzám hlubin.

AKČNÍ BOJ NA BUŠENÍ SRDCE

Plátno pohlcuje zemi, kterou kazí, mutuje a řídí veškerý život, se kterým se setká. Prosekejte si cestu pustošivými frakcemi a impozantními bossy, bojujte s Scavengerem v lesích, Vukahem v jeskyních a stvořeními Fell v mlze.

Potopte se, odrazte a překvapte své nepřátele neočekávanými bojovými schopnostmi a mocnými kouzly. Využijte slabiny svých nepřátel a vyviňte si svůj vlastní jedinečný herní styl s propracovaným systémem stromu dovedností.

VYTVOŘTE EEPICKÉ STAVBY

Vraťte život do země! Budova založená na Voxelu uvolní vaši kreativní vizi a umožní vám vytvářet velkolepou architekturu v epickém měřítku, přizpůsobenou pomocí obrovského sortimentu materiálů a nábytku. Stavějte nejen pro sebe, protože NPC se uchýlí do vašich zdí a odemknou pokročilé dílny a schopnost vyrábět epické zbraně a brnění.

ŘEMESLNÉ VYBAVENÍ HODNÉ LEGENDY

Vytvořte a upravte ohromující řadu legendárních zbraní a brnění, abyste se stali silou, se kterou je třeba počítat. Budete muset ovládat štít, meč, hůl a luk, abyste odolali nemilosrdnému postupu Shroud.

VOLEJTE SVÉ SPOJENCE

Připojte se k přátelům v kooperativní hře pro 16 hráčů. Vybojujte si jedinečné role a doplňkové dovednosti, které prokážou vaši hodnotu v bitvě, když společně budete nájezdy, shromažďovat poklady a překonávat Fell hordy, které pustoší zemi.

ODHALTE TAJEMSTVÍ PADNUTÉ ŘÍŠE

Putujte biomy Embervale a ponořte se do pulzujících padlých kultur a starověkých mýtů, od mystické pouště Kindlewastes po temné baldachýny The Revelwood.

V mlze a pod troskami ztraceného království se skrývá stále se odvíjející příběh magie, zmaru, naděje a vykoupení, které čekají na své objevení.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: