ESET NOD32 Antivirus 1 lic. 1 rok

Kód: 78
Neohodnoceno
934 Kč 771,90 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

Eset NOD32 Antivirus je elektronická licence pro desktopové počítače, která slouží pro jednoho uživatele a má platnost na jeden rok. Balení obsahuje Antivirus, Antispyware (bez funkce Mirror a ESET Remote Administrator).

Detailní informace

Detailní popis produktu

ESET NOD32 Antivirus 1 lic. 1 rok 

Eset NOD32 Antivirus je elektronická licence pro desktopové počítače, která slouží pro jednoho uživatele a má platnost na jeden rok. Balení obsahuje Antivirus, Antispyware (bez funkce Mirror a ESET Remote Administrator). 
 

 
Ať děláte na internetu cokoliv, ESET vás ochrání 

 
ESET je slovenská softwarová firma působící na poli IT bezpečnosti již od roku 1992. ESET je jediným antivirovým řešením na světě, které od května 1998 během testování VB100 nepropustilo žádný druh škodlivého kódu a získalo již 100 ocenění. Antivirové produkty značky ESET tedy patří mezi absolutní špičku. Technologický pokrok firmy pohánějí výzkumné laboratoře rozmístěné po celém světě a její produkty využívá již přes 110 milionů spokojených uživatelů. 
 

 
Vsaďte na legendu mezi antiviry 

 
Zvolte antivir s více než třemi dekádami zkušeností a více jak 110 miliony spokojených uživatelů. Váš počítač bude ochráněn před viry a útoky hackerů. Vy se budete moct soustředit na to, na čem vám záleží. Program počítač nezpomaluje, jeho instalace je jednoduchá a uživatelské prostředí je přehledné i pro počítačové laiky. 
 
 

 
Funkce 

 
Inteligentní ochrana ESET s sebou přináší mnohé funkce, které vám zaručí maximální bezpečí při brouzdání internetem a ochrání váš počítač proti virům, ransomwaru, útokům na internetová bankovnictví a proti mnoho dalším rizikům. Tento produkt vyčnívá těmito funkcemi: 

  

Antivirus – slouží k identifikaci, odstraňování a celkové eliminaci počítačových virů a jiného škodlivého softwaru ve vašem počítači.   

  

Ransomware štít – vás ochrání před ransomware útoky, které uživatelům omezí přístup k jejich systému nebo souborům a za jeho obnovení požaduje výkupné.   

  

Herní režim – přepne program do tichého režimu a přestane zobrazovat upozornění. Hardwarové nároky jsou nízké a na pozadí běžící program na výkonu PC nepoznáte. 

   

Nízké systémové nároky – vám umožní využít plný výkon počítače. Hrajte, pracujte a prohlížejte internet bez zpomalení. 

  

Vyberte si svou ochranu ESET 

 
ESET je prvotřídní internetové zabezpečení pro vaši domácnost i firmu. Antiviry ESET jsou již přes dvě dekády nejoblíbenější ochranou pro Windows. Pokud chcete ochránit vaše počítače, telefony, tablety, internetové bankovnictví a veškerý váš pohyb na internetu, zvolte ESET. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiviry
Délka předplatného: 1 rok
Počet zařízení: 1
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: