Euro Truck Simulator 2 Cabin Accessories - PC

Kód: 7963
Neohodnoceno
132 Kč 109,09 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Euro Truck Simulator 2 Cabin Accessories je herní rozšíření, které hráči umožní si přizpůsobit kabinu svého náklaďáku tak, že se bude konečně cítit jako doma!

Celý život prakticky tráví na cestách. Řeč je o řidičích nákladních vozů. Právě proto si ze svých kabin vytváří pojízdné domovy, aby se vždy cítili jako doma, i přesto, že jsou od něj mnohdy i tisíce mil vzdálení. Hráč si do své kabiny bude moct přidat takové důležité věci jako jsou například navigace či kompas. No ovšem poté si může kabinu i pořádně přizpůsobit. Na palubní desku si může dát známé figurky, které za jízdy budou pohybovat hlavami. Či například lze nainstalovat i záclony, tady však opatrně, jelikož by hráče mohla za tento doplněk náležitě pokutovat policie. Ovšem pokud je hráč sběratel vlajek, tak si jich pár může vyvěsit na čelní sklo, aby měl památku na země, které navštívil.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Euro Truck Simulator 2

Jeden z nejznámějších herních simulátorů se dočkal pokračování, které svým fanouškům nabídne opět řadu nových zážitků. Prozkoumejte evropské státy, jako je Velká Británie, Německo či Česká Republika, tak, jak jste doposud neměli možnost. Ukažte svoji vytrvalost a spolehlivost při překonávání dlouhých vzdáleností do cílové destinace a vybudujte si reputaci spolehlivého krále silnic.

 

Dlouho na cestách

Pro přepravu nejrůznějšího nákladu je pro vás připraveno více než 60 evropských měst, jimiž budete brázdit tisíce kilometrů reálné silniční tratě. Ve městech můžete také nalézt množství autentických staveb a památek, přičemž se můžete na chvíli oprostit od povinností řidiče.
Dlouho na cestách

Vlastní společnost

Ve hře si můžete založit i vlastní přepravní společnost a budete se starat nejen o převoz zásilek, ale také o chod a růst vaší nové firmy. Samozřejmostí je i nákup garáží, najímání dalších řidičů a vylepšovaní zakoupených vozidel.
Vlastní společnost

Tahač podle vašeho gusta

Dopřejte svému automobilu chvíli oddych a přejděte do garáží, kde na vás čeká nepřeberné množství vylepšení. Nejedná se jen o kosmetické úpravy, ale i o technické prvky, jako jsou nosníky, majáky, výfuky, světlomety a mnohé další.
Tahač podle vašeho gusta

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Simulátory
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: