Everspace 2 - PC

Kód: 8546
815 Kč 673,55 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam Gift - Aktivace

akční vesmírná střílečka s prvky RPG a otevřeným světem. Hráči se ujmou role vesmírného pilota a prozkoumávají různé systémy a planety v galaxii. Hra nabízí nejen rychlé akční souboje s nepřáteli, ale také obchodování, zlepšování a vylepšování vesmírné lodi, plnění úkolů a objevování tajemných a nebezpečných oblastí vesmíru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Everspace 2 - PC

Everspace 2 disponuje bohatým vyprávěním s nečekanými zvraty a postavami, které mohou hráči poznat a interagovat s nimi. Hra je ideální pro fanoušky sci-fi akčních her, kteří hledají hlubší a rozsáhlejší zážitek v otevřeném světě.

Everspace 2 (DOJMY Z HRANÍ) | Alza.cz

Vydejte se na vzrušující cestu
Objevte mimozemské druhy, odhalte záhady, najděte skryté poklady a braňte své cennosti proti gangům psanců. Ale nebuďte domýšliví: budou na vás čekat oblasti s vysokým rizikem/vysokou odměnou, kde popadnout toto ultra-speciální vybavení a dostat se z něj živí bude vyžadovat seriózní pilotní dovednosti a veškerý váš talent pro improvizaci.

 

Everspace 2 review -

Nechte mluvit lasery
Zničte své nepřátele způsobem EVERSPACE™: Uhýbejte, uhánějte, kutálejte se a posilujte zbraně, které se řítí do zběsilých šarvátek a zanechávají za sebou jen stopu vesmírného šrotu. Použijte širokou škálu zbraní a schopností k poražení široké škály protivníků, jako jsou drony, stíhačky, těžké bombardéry a výkonné bojové lodě, až po masivní hlavní lodě. Vždy se rozhlížejte a využívejte své prostředí ve svůj prospěch a získejte převahu, i když jste v přesile.

Udělej si svět podle svého
Vstupte do světa EVERSPACE a prozkoumejte jej ve svém volném čase. Cluster 34 je plný hlavních a vedlejších misí, aktivit, událostí a tajemství, která je třeba odhalit. Zapněte tedy svůj hyperpohon a utvářejte svůj odkaz mezi hvězdami.

Mějte to po svém
Rozšiřte svou soukromou sbírku lodí z prakticky nekonečné zásoby lodí složené z různých jedinečných tříd lodí a optimalizujte svou stavbu k dokonalosti. Chytře kombinujte moduly, zbraně, zařízení a výhody tak, aby vyhovovaly vašemu individuálnímu hernímu stylu a aktuálnímu cíli.

More space is coming to your place, Everspace 2 heads to Early Access this  month - GAMING TREND

Epická kořist čeká
Hledejte další lepší zařízení a buďte připraveni neustále přehodnocovat své aktuální nastavení. Hledejte kořist, která se hodí k vašemu hernímu stylu, ale buďte ochotni opustit svou zónu pohodlí a vyzkoušet něco nového. Buďte připraveni najít a využít synergické efekty mezi vybavením, výhodami, zařízeními a loděmi, abyste plně maximalizovali jejich potenciál.

Od hadrů k bohatství
Toulejte se světem a hledejte nejlepší nabídky na určité komodity a staňte se obchodníkem na částečný úvazek, kterým jste vždy chtěli být. Ceny se však budou lišit v závislosti na nabídce a poptávce, takže si raději zkontrolujte nejnovější nabídky, než se vydáte na další obchodní stanici. Během mezihvězdného cestování buďte vždy na pozoru před přepady.

ROCKFISH Games launch EVERSPACE 2 Kickstarter | Gamecity Hamburg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční, Dobrodružné, Vesmírné
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: