Expeditions: A MudRunner Game

Kód: 9392
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
Expeditions: A MudRunner Game
710 Kč 586,78 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Vydejte se na vědeckou expedici s tímto novým terénním dobrodružstvím od tvůrců her MudRunner a SnowRunner. Veďte výzkumné mise za volantem různých terénních vozidel, využívejte k překonávání překážek pokročilé technologie a špičkové nástroje a postavte se čelem k řízení tábora a svého týmu.

Detailní informace

Detailní popis produktuProzkoumejte rozsáhlé otevřené světy a hledejte skryté poklady i zapomenuté zříceniny od Arizony až po Karpaty. Expeditions: A MudRunner Game je převratný offroadový simulátor od studia Saber Interactive, které stojí třeba za kritiky oceněnou hrou SnowRunner.

Postavte se do čela výzkumných misí a usedněte za volant různých terénních vozidel, využívejte k překonávání překážek pokročilé technologie a špičkové nástroje a chopte se řízení tábora a svého týmu. Vypravte se na vědecké expedice, které vás doslova pohltí, až se budete muset adaptovat na výzvy přírody a probádat taje dosud nezmapovaných končin.Expeditions: A MudRunner Game staví na odkazu offroadových simulací studia Saber Interactive, které vždy nabídly herní systémy s pokročilou fyzikou, které dokonale zachytily zážitek z jízdy divočinou. Je jedno, zda jste úplný nováče nebo ostřílený veterán her MudRunner, tak jako tak vás totiž čeká vzrušující vědecké dobrodružství.Dobrá příprava je základem úspěchu. Pečlivě naplánujte mise a najměte tým odborníků, kteří vám pomohou zlepšit vaše dovednosti v terénu. Zkoumejte trasu pomocí dronu a detektoru kovů a hledejte zajímavá místa. Investujte výdělek z každé expedice do rozšiřování základny, stavte nové podpůrné budovy, získávejte užitečné zásoby a nakupujte nová vozidla.


Vybavte svá vozidla nejmodernějšími technologiemi a technickými vychytávkami, které vám v divočině pomohou uspět. Naviják a přenosné kotvy vám pomohou provádět složité manévry a ozvěnový hloubkoměr pomůže překonat zrádné řeky. Vybírejte strategicky, protože nástroje, které budete mít k dispozici, mohou být pro úspěch nebo selhání vaší expedice zcela klíčové.

  • Naviják: Pomůže vám vysvobodit vozidlo z bahna nebo se spustit z příkrého útesu.
  • Šroubový zvedák: Postavte vozidlo zpět na kola, když se vám náhodou povede ho převrátit.
  • Ozvěnový hloubkoměr: Už nikdy vůz neutopíte ve hluboké vodě, protože budete vědět, jak je kolem vozu hluboko.
  • A mnoho dalšího…
Přizpůsobte si vozidla, která stojí ve vaší garáži, ať už se jedná o obratné průzkumné auto, terénní stroje nebo třeba velké nákladní vozy. Váš přístup k misím se bude měnit od lehkého a rychlého průzkumu až po pomalejší přepravu nákladu. Úspěšná expedice vám dá možnost investovat do nového příslušenství, jako jsou třeba skladovací rozšíření, náhradní díly a měřicí nástroje.Objevujte rozsáhlá nezmapovaná území překypující skrytými divy a zapomenutými ruinami – od vyprahlých pouští, přes husté hvozdy až po strmá pohoří. Od Arizony až po Karpaty na vás čekají archeologická naleziště, dinosauří zkameněliny a přírodní zajímavosti. A co víc, každé prozkoumané místo může být klíčem k zásadnímu vědeckému objevu.

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Závodní, Simulátory, Adventura
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: