F-Secure Internet Security 1 lic. 1 rok

Kód: 6471
Neohodnoceno
254 Kč 209,92 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Ochraňte veškerá vaše citlivá data se softwarem F-Secure INTERNET SECURITY. Software je v této verzi k dispozici pro jeden počítač s Windows na dobu 1 roku. Zprostředkuje přitom spolehlivou ochranu před trojskými koni, ransomwarem i sofistikovanými útoky hackerů a krádeží identity. Zabezpečí Wi-Fi připojení, přináší i rodičovskou kontrolu a nechybí ani technologie Deep Guard pro ochranu před novými a neznámými viry.

To vše v kombinaci s intuitivní správou znamená, že si můžete být jisti bezpečím nejen při prohlížení webových stránek, ale i během nakupování online nebo v internetovém bankovnictví. Výhodou je i zmiňovaná rodičovská kontrola umožňující spravovat to, jaký obsah bude přístupný pro vaše děti. Vše navíc s minimálními nároky na hardware, takže váš počítač bude pracovat stále stejně skvěle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

F-Secure Internet Security 1 lic. 1 rok

F-Secure Internet Security poskytuje kompletní a jednoduchou ochranu před všemi hrozbami internetu, které jsou již známy nebo jsou dříve nezjištěné. Řešení obsahuje oceňovaný antivir, uživatelsky přívětivý osobní firewall a vylepšený antispyware. F-Secure Internet Security využívá technologii, F-Secure Deep Guard, která trvale kontroluje srdce Vašeho počítače a zajišťuje, že žádný nebezpečný program nepřevezme kontrolu nad vaším počítačem a to ani v případě, že máte nainstalovány poslední updaty. Navíc je filtrován nevyžádaný spam a tzv. phising přicházející přes e-mail. S rodičovským dohledem můžete zablokovat přístup na internetové stránky s pochybným obsahem.

Hlavní vlastnosti:

  • Chrání Váš počítač před počítačovými viry, červy a neznámými útoky
  • Detekuje a odstraňuje spyware v reálném čase
  • Chrání Váš počítač před útoky hackerů
  • Pomáhá Vám chránit se před spamem a phishingem
  • Chrání Vaše děti před nebezpečným obsahem internetu

Podporované platformy:

Windows 10, 8.1, 7 (Service Pack 1), Vista (Service Pack 2)

Vyžaduje připojení k internetu!!!

Podporované jazyky:

ČEŠTINA, angličtina, francouzština, italština, švédština, norština, dánština, finština, španělština, holandština, polština, maďarština, němčina, řečtina, portugalština, turečtina, slovinština, japonština

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiviry
Délka předplatného: 1 rok
Počet zařízení: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: