F1 2019 - PC

Kód: 1869
Neohodnoceno
555 Kč 458,68 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

V oficiálním pokračování světoznámého závodního simulátoru F1, tentokrát pro ročník 2019. se můžete opět těšit na stovky napínavých závodů, desítky nevyzpytatelných tratí a pochopitelně i na zkušené soupeře. Probojujte se z nižší kategorie F2 až na samý vrchol a následně se v nejvyšší soutěži F1 utkejte na trati o titul šampiona s takovými hvězdami, jako jsou Lewis Hamilton nebo Sebastian Vettel. Užijte si výhled z formule jako skutečný profesionál a stejně se chovejte i na samotné trati. Zažijte skutečný adrenalin při rychlostech vyšších než 300 km/h, nepříznivém počasí a nájezdech do nepříjemně prudkých zatáček. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oficiální vozy

Všechny z desítek formulí, které si během hry můžete vybírat, jsou licencovány přímo Formulí 1 a 2. Můžete si tedy být jisti, že jak jsou vozy ve hře zpracovány, tak vypadají i ve skutečnosti, když se prohání na trati. Stejně tak došlo i k vylepšení chování vozu. Zážitek z jízdy se tak opět o poznání více přiblíží skutečnosti.
Oficiální vozy

Kariérní mód

Začněte jako jeden z mnoha ve slabší kategorii F2 a krůček po krůčku, závod po závodu se probojujte na přední pozice aktuálního ročníku. Pokud to dokážete, za odměnu na vás bude čekat známější kategorie F1, ve které se utkáte s těmi skutečně nejlepšími jezdci. Pravidla jsou však stejná jako na skutečném šampionátu. Zvítězit může jen jeden!
Kariérní mód

E-sport a multiplayer

Zájem o e-sporty neustále roste, a proto přichází hra F1 2019 s dávkou pravidelných informací ze světa e-sportu, a navíc i s možností kvalifikovat se na skutečné turnaje. Všechny nadcházející události jsou ve hře přehledně znázorněny. Novými funkcemi jsou dále možnost vytvořit si vlastní online turnaje, plnění týdenních výzev nebo upravování některých vozů, které byly designovány profesionály.
E-sport a multiplayer
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: