Fall Guys Ultimate Knockout - PC

Kód: 87
240 Kč 198,35 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (2 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned. 

steam Steam - Aktivace

Projekt Fall Guys Ultimate Knockout se stal nejúspěšnější rozjezdovou značkou nejen pro vývojáře z Mediatonic, ale také pro vydavatele Devolver Digital. Tvůrcům se totiž povedlo smíchat pohodovou hratelnost, přirozenou lidskou soutěživost a šílené překážkové dráhy či zběsilé úkoly jako z japonských potrhlých soutěží na způsob Takešiho hradu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Fall Guys Ultimate Knockout

 

Fall Guys: Ultimate Knockout patří mezi hry, které dokáží svou jednoduchostí a návykovou hratelností přikovat k obrazovce na celé hodiny, i když je to v jádru vlastně úplná blbina. Představte si svět, v němž se fazolkoidní stvoření v pestrobarevných kombinézkách snaží překonat záludné nástrahy překážkové dráhy, aby mohly ukořistit korunku pro vítěze. Jestli vám to připomíná poťouchlé japonské soutěže ve stylu Takešiho hradu, nejste daleko od pravdy. Společně s dalšími 59 hráči se pustíte do souboje s gravitací, záludnými pastmi a naschvály ze strany oponentů.

Fall Guys: Ultimate Knockout; gameplay: dav

Překážky a arény ve Fall Guys: Ultimate Knockout

Dají pořádně zabrat nejen vašim schopnostem, ale také bránici.

 

Fall Guys: Ultimate Knockout; gameplay: dveře

 

Celosvětový hit s rychlou dobou spotřeby

Zběsilý průběh každého kola, neskutečná mela na obrazovce i poťouchlost jednotlivých překážkových drah a úkolů udělaly z Fall Guys: Ultimate Knockout okamžitě jeden z nejhranějších titulů minulého týdne. Nezastírám, že konání hrdinů je maximálně roztomilé a že jsem se u hraní bavil, přičemž úspěchy i nezdary jsem prokládal hlasitým smíchem (a mnohdy také hromadou nadávek na vlastní neschopnost a záludnost soupeřů). V průběhu jednotlivých kol se budou bavit také vaši přátelé v místnosti (či na streamu), čímž se může Fall Guys: Ultimate Knockout řadit mezi párty hry, i když v jednu chvíli drží v rukou gamepad pouze jeden šťastlivec.

 

Fall Guys: Ultimate Knockout; gameplay: kostýmy


Roztomilost na prvním místě

Projekt Fall Guys: Ultimate Knockout se snaží zaujmout širokou veřejnost nejen herním modelem plným přátelského pošťuchování přerůstajícího v rivalitu čím dál menšího počtu soutěžících, ale také audiovizuálním pojetím. Hrdinové vás okouzlí odzbrojující nevinností a huhňavým mumláním, jež ve vás vzbudí dětskou radost z hraní. Jejich kolébavé pohyby, narážení do nepřátel či překážek a neustálé padání z dráhy vám nahodí úsměv, i když budete prohrávat (nebojte, vztekat se budete taky dost, záleží na nátuře konkrétního pařana). Bohužel vás poměrně brzy začne iritovat opakující se soundtrack, u nějž si na začátku budete říkat, jak se k arkádě skvěle hodí, abyste po hodině raději vypnuli zvuk.

Fall Guys: Ultimate Knockout; screenshot: vítěz

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Platforma: Steam
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: