Fallout 4 Far Harbor

Kód: 2011
215 Kč 177,69 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

steam Steam - Aktivace

Nový případ od Valentýnské detektivní agentury vás dovede k hledání mladé ženy a tajné kolonie syntezátorů. Cestujte z pobřeží Maine na tajemný ostrov Far Harbor, kde vyšší úrovně záření vytvořily divočejší svět. Projděte rostoucí konflikt mezi syntezátory, dětmi Atomu a místními obyvateli města. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fallout 4 Far Harbor

Nový případ od Valentýnské detektivní agentury vás dovede k hledání mladé ženy a tajné kolonie syntezátorů. Cestujte z pobřeží Maine na tajemný ostrov Far Harbor, kde vyšší úrovně záření vytvořily divočejší svět. Projděte rostoucí konflikt mezi syntezátory, dětmi Atomu a místními obyvateli města. Budeš se snažit přinést mír do Dálného přístavu a za jakou cenu? Dálný přístav představuje největší pozemní hmotu pro doplněk, který jsme kdy vytvořili, plný nových frakčních úkolů, osad, smrtelných tvorů a žalářů. Staňte se silnější s novým, nadřazeným brněním a zbraněmi.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PC
Žánr: Akční
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: