Far Cry 5 - Xbox One

Kód: 1426
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Skladem - doručení do 15 minut (>5 ks)

Elektronická licence (ESD)Elektronická licence je běžný software, narozdíl od krabicové verze obdržíte digitální licenční kód pro aktivaci a odkaz ke stažení. Software máte tedy k dispozici ihned.

xboxlive  Xbox One - Aktivace

Získejte znovu zpět městečko Hope Country s pomocí odboje a jednou provždy zneškodněte fanatického Josepha Seeda a ostatní členy jeho kruté sekty „Rajská brána“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FAR CRY 5

Vítejte ve státě Montana, v malém městečku Hope Country, které ovládá tvrdá sekta věřící v soudný den, s názvem „Rajská brána“ pod vedením nelítostného Josepha Seeda a jeho sourozenců „Poslů“. Jako čerstvě najatý policista máš za úkol osvobodit obyvatele města a získat zpátky jeho čest. Nebude to však lehký úkol, Seed má v okolí mnoho kumpánů, kteří se těší na tvou krev! Postupuj proto s rozvahou, zkoumej okolí, sbírej zkušenosti a především spojence, kteří ti pomohou stranu zla porazit. Je jen na tobě, jestli se vydáš krajinou po svých nebo nasedneš na kolo, náklaďák či letadlo, které ti usnadní a zrychlí cestu za spravedlností a svobodou.


ODBOJ ČEKÁ JEN NA TEBE

Houževnatí montanští obyvatelé z Hope Country se skrývají všude možně. Jakmile je najdeš a osvobodíš ze zajetí, věř, že budou po tvém boku bojovat do posledních sil. Ale pozor, při své cestě můžeš narazit nejen na rebely, ale také na nebojácná zvířata, která mohou být mnohdy nebezpečná, buď tedy stále ve střehu!


KOOPERACE JE ZÁKLAD ÚSPĚCHU

Sestav během hry z osvobozených obyvatel a žoldáků svůj silný odboj, který ti pomůže Rajskou bránu porazit! Úplnou novinkou je také možnost připojit se do multiplayeru a vychutnat si ze hry s přáteli ještě lepší zážitek. Vydejte se společně vstříc zlu, které ovládá vaše malé městečko a osvoboďte ho od kruté nadvlády sekty.


TEMPO HRY URČUJEŠ SÁM

Ve Far Cry je jen na tobě, kolik času dáš nepříteli a jakým způsobem ho zaženeš do kouta. K prozkoumání krajiny můžeš použít jízdní kola, náklaďáky, vrtulníky nebo dokonce padákový kluzák. S těmito prostředky se dopravíš do cíle mnohem rychleji! Sbírej další zbraně a zkušenosti, které ti pomohou Josepha Seeda jednou provždy zneškodnit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Xbox
Žánr: Akční, FPS
Typ distribuce: elektronická
Platforma: Xbox One

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: